Pomysły na prezent

Personalizowany kalendarz na Dzień Babci i Dziadka – prezent pełen wspomnień

Gdy zgasną już na niebie ostatnie sylwestrowe fajerwerki, warto zastanowić się nad wielkimi krokami zbliżającym się świętem – Dniem Babci i Dziadka. Już w pierwszym miesiącu nowego roku swoje święto obchodzą rozpieszczający nasze pociechy, najbardziej cierpliwi i wyrozumiali ludzie na świecie, czyli dziadkowie. Aby sprezentować im coś, czego nie rzucą migiem w kąt, pomyśl nad prezentem bazującym na najpiękniejszych wspomnieniach. Chyba wiemy, co mogłoby im się przydać… To kalendarz na Dzień Babci i Dziadka! 

Fotokalendarz, czyli 12 zdjęć w wyjątkowej oprawie

W czasach, w których pędzimy tak szybko, że nie zauważamy nieubłaganie upływającego czasu – warto zadbać o wspomnienia. Nie tylko o ich tworzenie, ale także o… ich utrwalanie. Bo choć staramy się widzieć z dziadkami regularnie, nie zawsze jest możliwe poświęcenie im każdej wolnej chwili. Podczas naszej nieobecności, podarujmy naszym najbliższym prezent, który nie pozwoli wspomnieniom wspólnie spędzonego czasu wyblaknąć. Mowa tu oczywiście o fotokalendarzu na Dzień Babci i Dziadka, który w parę chwil możesz zaprojektować na Empik Foto.  

W tym celu, przejrzyj galerię zdjęć w telefonie. Pamiętaj, każde z nich jest cenne! Wybierz te, które przedstawiają ukochanego wnuczka lub rodzinne chwile. Jeśli zdjęć z dziadkami robicie jeszcze wciąż mało (wielki błąd! Zachęcamy do poprawy!), sięgnij po zdjęcia sprzed lat. Pochowane na komputerowych dyskach, lub nawet w starych, rodzinnych albumach – mogą zyskać nowe kolory dzięki zeskanowaniu w wysokiej rozdzielczości. Możesz zamieścić je pojedynczo na kartce z kalendarza lub spróbować swoich sił w tworzeniu niepowtarzalnego kolażu z najpiękniejszych zdjęć. Na Empik Foto udostępniamy setki kolorowych i różnorodnych szablonów, by jak najbardziej ułatwić Ci to odpowiedzialne zadanie. Nie czekaj, do dzieła! 

Kalendarz dla babci i dziadka jako prezent z okazji ich święta.

W dniu święta ukochanych dziadków, podaruj im prezent, którym będą mogli cieszyć się cały rok – w tym celu sprawdzi się fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka.

Idealny kalendarz na Dzień Babci i Dziadka

Z czego składa się idealny kalendarz dla babci i dziadka? Podpowiadamy! 

Przede wszystkim – zdjęcia. O tym już wiesz. Postaraj się wybrać te, które najbardziej oddają charakter Waszej relacji. A może potrafisz dokopać się do zdjęć, w których to Ciebie nosili na rączkach jako kilkulatka? Taka podróż w czasie potrafi wywołać wiele łez! 

Cytaty, napisy, podpisy. Zastanów się, jakimi powiedzonkami charakteryzują się Twoi dziadkowie. Co najczęściej pada z ich ust? U babć nie może zabraknąć kultowego już „Jesteś głodny?”. Nie zapomnij też o podpisaniu umieszczonych w kalendarzu fotografii, gdyż pamięć bywa ulotna. Możesz też opatrzyć zdjęcia własnym, autorskim i zabawnym komentarzem. Przy zmianie kartki kalendarza możesz dziadków nieźle zaskoczyć! 

Oznaczenie ważnych dat. Z kalendarzami Empik Foto już żadne urodziny, święta czy spotkania nie zostaną zapomniane. Z pewnością bardzo pomocne dla obdarowanych dziadków będzie umieszczenie najważniejszych wydarzeń w kalendarzu i oznaczenie ich ikonami. Dzięki prostym i intuicyjnym symbolom z podpisami naprawdę możemy ułatwić im życie! 

Cliparty, dodatki i ramki. Puść wodze wyobraźni i zabaw się w projektanta. Nie musisz być profesjonalnym grafikiem komputerowym, by zaprojektować kalendarz spersonalizowany dla Twoich dziadków. Taki fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka pokaże im, jak ważni są dla Ciebie nie tylko w tym dniu, ale także przez cały, okrągły rok. 

Cały ogrom włożonego serca. Ponieważ idealny kalendarz wcale nie musi mieć perfekcyjnie wyśrodkowanych zdjęć, czy „od linijki” ułożonych clipartów. Wystarczy, że będzie stworzony z głębi serca. Pamiętaj o tym przy projektowaniu, a praca nad kalendarzem z pewnością stanie się znacznie przyjemniejsza! 

Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka - wyjątkowy, personalizowany prezent.

Fotokalendarz z własnymi zdjęciami to prezent, który zachwyci dziadków, dla których tak ważne są wspólne wspomnienia.

Kalendarz dla babci i dziadka, który obudzi wspomnienia

Wyjątkowi ludzie zasługują na wyjątkowe podarunki. Szczególnie ci, którzy towarzyszą nam, a następnie naszym dzieciom przez najważniejsze lata dorastania. Dziadkowie są ogromnym odciążeniem dla rodziców, którzy jeszcze niedoświadczeni zawsze mogą zwrócić się do nich o pomoc i wsparcie. To także od nich od najmłodszych lat uczymy się empatii, altruizmu, dzielenia się, zrozumienia oraz samodzielności.  

Dlaczego więc kalendarz na Dzień Babci i Dziadka stanowi idealny prezent? Gdyż to, co w życiu najważniejsze – niestety bywa ulotne. Dzięki zachowywaniu wspomnień na papierze możemy cieszyć się najpiękniejszymi chwilami znacznie dłużej. Wyłonienie idealnego prezentu na Dzień Babci i Dziadka stanowi nie lada wyzwanie niemalże każdego roku, ale gwarantujemy – personalizowane prezenty, a w szczególności kalendarze – co roku zdają egzamin na 5+! 

Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka – praktyczne informacje, które warto wiedzieć

Jeśli w tym roku także i Ty zamawiasz fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka, pamiętaj by zrobić to odpowiednio wcześnie. Czas produkcji kalendarza to ok. 2-4 dni robocze, natomiast nie można zapomnieć o ok. 2 dodatkowych dniach roboczych przeznaczonych na dostawę paczki przez kuriera, czy dostarczenie jej do wybranego punktu. Otrzymany kalendarz bez wątpienia zawiśnie na honorowym miejscu w mieszkaniu babci i dziadka i będzie towarzyszył im każdego dnia nadchodzącego roku. To się dopiero nazywa prezent na medal!

Udostępnij:

Zostaw komentarz