Promocje do -50%

Sprawdź teraz
0 produktów

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka w Empik Foto

Potrzebny Ci pomysł na prezent dla babci i dziadka na ich zbliżające się święto? Wykorzystaj fotografie rodzinne i stwórz niepowtarzalne upominki. Fotoprezenty mają ogromną wartość sentymentalną, będzie przypominać najlepsze wspomnienia i dawać pozytywne emocje przez cały rok, a może nawet dłużej. Co wybrać? Oto przegląd najciekawszych propozycji na Dzień Babci i Dziadka.

Dlaczego fotoprezenty na Dzień Babci i Dziadka to dobry pomysł?

Na fotoprezenty decyduje się coraz więcej osób. Dlaczego? Przede wszystkim, ponieważ:

  • są niezwykle łatwo dostępne –zamówisz je u nas w kilka chwil, samodzielnie opracowując projekt,
  • możesz wybrać zarówno te bardziej praktyczne, jak i o wartości czysto sentymentalnej,
  • to upominki nie do podrobienia – wyjątkowo oryginalne i dające seniorom pewność, że zostały przygotowane właśnie z myślą o nich,
  • zaprojektujesz je samodzielnie od A do Z – możesz skorzystać z gotowych szablonów na Dzień Babci i Dziadka albo stworzyć coś zupełnie własnego.

Kubki ze zdjęciami – przyjemne z pożytecznym

Z czego Twoi dziadkowie piją kawę, herbatę lub ulubione ziółka? Jeśli z ceramicznych kubków – spraw każdemu z nich nowy, koniecznie ze zdjęciem nawiązującym do łączącej Was relacji, np. wspólnym portretem. Możesz wybrać zarówno pojemność, jak i kształt, a także dodatkowe „atrakcje” – łyżeczkę albo wersję „magiczną” kubka, na której zdjęcie pojawia się dopiero po wlaniu do wewnątrz ciepłego płynu. Wysoka jakość nadruku na pewno nie zawiedzie. Pamiętaj: jeśli kupujesz kubki jako prezenty na Dzień Dziadka i Dzień Babci jednocześnie, wybierz takie, które estetycznie stanowią komplet.

Kalendarze ze zdjęciami - idealny prezent na Nowy Rok

Fotokalendarz to kolejny pomysł na prezent dla babci i dziadka z okazji ich święta. Umieść w takim kalendarzu np. zdjęcia wnuków lub prawnuków albo zestaw je z fotografiami seniorów z ich młodych lat. Uśmiechom i wzruszeniom nie będzie końca – zwłaszcza, jeśli przy okazji zaznaczysz w takim kalendarzu ważne dla Twojej rodziny daty oraz stworzysz ciekawe podpisy.

Fotoksiążka jako prezent na Dzień Babci i Dziadka

Myślisz o tym, aby przygotować dla seniorów rodu sentymentalny album zdjęciowy? Niech w tym roku na Dzień Babci i Dziadka zastąpi go fotoksiążka. Pięknie oprawiony tom, o odpowiednio dopasowanym formacie, typie papieru (fotograficzny czy kredowy?) i motywie przewodnim zajmie honorowe miejsce na regale w domu dziadków. A co może trafić do takiej publikacji? Podobnie jak w przypadku fotokalendarza, czeka na Ciebie mnóstwo ciekawych opcji: zestawienie zdjęć „dawniej” i „dziś”, fotografie rodzinne, historia relacji dziadków z wnukami, zabawne zdjęcia, które poprawiają humor… daj się ponieść fantazji. Fotoprezent na Dzień Babci i Dziadka zaprojektujesz w krótkim czasie na komputerze albo smartfonie, a realizacja zamówienia potrwa kilka dni. Pamiętaj jednak, aby wybrane akcesoria zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem – tak, aby dotarły do Ciebie przed 21 i 22 stycznia!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 tys.punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
26 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!