blog.empikfoto.pl

Personalizowany prezent na walentynki dla bliskich

personalizowany prezent na walentynki

Miłość to bardzo wielowymiarowe uczucie. Choć w popkulturze na pierwszym miejscu jest jego romantyczna odsłona, z własnego doświadczenia wiesz, że obdarzasz nim również najbliższych: rodziców, rodzeństwo, przyjaciół… A skoro tak, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby 14 lutego świętować na wiele sposobów. Oto nasze pomysły na personalizowany prezent na walentynki dla każdego, kogo kochasz.

Personalizowany prezent na walentynki dla przyjaciółki

Przyjaciele są bardzo często bliżsi nawet niż rodzina. Więź, która łączy Cię z przyjaciółką, często trwająca przez całe dekady, jest bardzo bliska. Koniecznie wyraź to również w walentynki. W jaki sposób?

Pokaż bliskim osobom, jak są dla Ciebie ważne – miłość nie musi być tylko romantyczna. Sprezentuj przyjaciółce fotoksiążkę z waszymi zdjęciami – Kolekcja I love you cherry much – wersja 1 fotoksiążka, 20×30 cm

Jeśli przyjaźń łączy Was od wielu lat, zapewne ten czas był okraszony mnóstwem wyjątkowych chwil – tych zabawnych, wzruszających, czasami nieco wstydliwych albo po prostu wywołujących szeroki uśmiech na ustach. Masz zdjęcia, które je „dokumentują”? Świetnie! Stwórz „Księgę przyjaźni” w formie fotoksiążki. Skorzystaj z prostego kreatora na Empik Foto. Wybierz odpowiedni format i liczbę stron (tym większą, im więcej zdjęć), poukładaj fotografie, dodaj zabawne teksty i ozdobniki… w ten sposób utrwalisz wszystkie piękne wspomnienia na lata. Pamiętaj, aby zamówić dwie kopie i… jedną zostawić dla siebie!

Wiesz, że Twoja przyjaciółka to artystyczna dusza? Sprezentuj jej wyjątkowy album do scrapbookingu i twórzcie historię z waszych wspomnień na bieżąco! Wklejcie ulubione zdjęcia z dzieciństwa, karteczki wymieniane między szkolnymi ławkami, naklejki z wróżkami (hit podstawówki!) czy bilety do kina na urodzinowe wyjście – i celebrujcie Waszą przyjaźń jeszcze wiele lat!

Personalizowany prezent walentynkowy dla kolegi

Masz dobrego kolegę, np. z pracy czy z uczelni – takiego, który jest po prostu świetnym kumplem? Nikt nie powiedział, że nie możesz go obdarować czymś miłym na walentynki! Dla chłopaka, który jest Twoim dobrym znajomym (a nawet przyjacielem), wybierz na przykład kubek ze zdjęciem. Pamiętaj! Jeśli nie chcesz wysyłać „mieszanych sygnałów”, unikaj tych z typowo romantycznymi wyzwaniami. Postaw lepiej na coś zabawnego. Dobry przykład to np. ten kubek dla odważnych. Zmodyfikuj jego projekt, dodając imię chłopaka, którego chcesz obdarować, a na pewno szczerze się zaśmieje!

Posiadamy różnorodne modele kubków, na których możesz umieścić swoją grafikę lub skorzystać z szablonów przygotowanych przez naszych grafików – Kubek, Kolekcja I love you cherry much

Prezent walentynkowy dla szefa

Najlepiej, jeśli taki upominek kupi nie jeden pracownik, a cały zespół – żeby nie wyszło na to, że ktoś się „podlizuje” (no, chyba że zespołowo!). Jeśli Ty i Twoi współpracownicy lubicie kierownika Waszego działu lub właściciela firmy, czemu nie okazać tego właśnie w walentynki? A co sprawdzi się jako upominek dla takiej osoby? Co powiesz na kalendarz biurkowy ze zdjęciem całego zespołu i zabawnym podpisem? To funkcjonalny i niezobowiązujący personalizowany prezent walentynkowy, który pomoże ożywić atmosferę w biurze.

Personalizowany prezent na walentynki dla mamy

Mama jest jedną z najbliższych osób dla każdego. Pamiętaj o niej również 14 lutego! Co możesz wręczyć z tej okazji? Co powiesz na fotoobraz na płótnie, przedstawiający Wasz wspólny portret? Mama na pewno zawiesi go z dumą w salonie lub sypialni – tak, by mogła spoglądać na ten wyjątkowy obrazek przez cały rok. Pamiętaj tylko, aby dobrać format fotoobrazu oraz jego rozmiar do wielkości pomieszczenia, gdzie ma zawisnąć. Jeśli będzie to niewielka sypialnia, lepiej wybrać na przykład taki o formacie 60×40 cm niż 100×70. Pamiętaj! Do zdjęcia możesz dodać też napis!

Plakat w ramce, obraz tradycyjny lub obraz na sznurku – wybierz dowolny format i rozmiar. Dodaj własne zdjęcia, napisy, daty, czy grafiki i stwórz niepowtarzalny prezent – Obraz, Kolekcja I love you cherry much, 30×40 cm

Prezent walentynkowy dla taty

14 lutego okaż miłość również tacie. Jak przygotować personalizowany prezent na walentynki dla taty? Może w nieco żartobliwym wydaniu? Co powiesz na przykład na kufel do piwa z nadrukiem „Najlepszy tata pod słońcem”? Napis może być oczywiście nieco inny, ale warto zadbać, aby wyrażał ciepłe uczucia, a zarazem wnosił odrobinę humoru. To będzie absolutny strzał w dziesiątkę!

Prezent na walentynki dla dziecka

Jesteś rodzicem? Jeśli tak, na walentynki nie zapomnij o upominku do swojej pociechy – bez względu na to, czy ma kilka, czy kilkanaście (a nawet więcej) lat. W roli prezentu dobrze spisze się np. poduszka z nadrukiem. Warto na niej umieścić zabawne zdjęcie rodzinne i dodatkowe dekoracje, np. w postaci serduszek. Taka dekoracja dobrze sprawdzi się w dziecięcym pokoju i będzie stale przypominać o więzi, jaka Was łączy.

Poduszki to piękna dekoracja, ale także być wyrazem naszej osobowości. Wybierz motyw, który ma dla Ciebie szczególne znaczenie lub dodaj własny akcent, stwórz ją tak, jak chcesz – Poduszka, bawełna, Kolekcja I love you cherry much – wersja 1, 38×38 cm

I pamiętaj: do każdego prezentu na walentynki warto dobrać kartkę z życzeniami. Może być również spersonalizowana. Przygotujesz ją także na Empik Foto.

Zadbaj o to, aby każda osoba, którą kochasz, poczuła to 14 lutego. Nie zapominaj również, że miłość warto okazywać przez cały rok – im więcej pozytywnych emocji w życiu, tym staje się ono lepsze!

Exit mobile version