Oferta szkolna do -50%

Sprawdź

Albumy do scrabookingu

0 produktów

Album do scrapbookingu, czyli kreatywny sposób na zachowanie wspomnień

Scrapbooking to pasjonujące hobby, które pozwala oderwać się od codziennych spraw i stanowi doskonały sposób na wyrażenie swoich emocji, archiwizację wspomnień oraz realizację ekspresji twórczej. W naszej kolekcji znajdziesz atrakcyjne albumy do scrapbookingu dedykowane zarówno osobom, które zaczynają swoją przygodę ze scrapbookingiem, jak i tym, które chcą stworzyć swoje kolejne, wyjątkowe dzieło.

Praktyka scrapbookingu polega na tworzeniu osobistego albumu ze wspomnieniami obrazowanymi za pomocą rozmaitych elementów, o których wyborze i układzie decyduje sam autor. Album do scrapbookingu można wypełniać notatkami, zdjęciami, naklejkami, kartkami pocztowymi, wycinkami prasowymi, biletami z kina, teatrów i wystaw, biletami lotniczymi, biletami kolejowymi, listami, wycinkami z opakowań produktów, pamiątkami, a także ozdobami w postaci wstążek, koralików, cekinów, koronek, czy kawałków tkanin. Celem scrapbookingu jest stworzenie artystycznego albumu, który może być poświęcony różnym wspomnieniom lub dotyczyć tylko jednego tematu, np. podróży, ślubu, świąt, urodzin, czy innych wartych zapamiętania okazji.

Szeroki wybór wzorów albumów scrapbooking

W asortymencie sklepu internetowego Empik Foto znajdziesz wiele propozycji albumów do scrapbookingu, które możesz zapełnić pięknymi wspomnieniami i dzięki temu stworzyć unikatowe arcydzieło, które odzwierciedli Twój styl i osobowość. Wśród naszych albumów do scrapbookingu dostępne są modele w drewnianej lub skórzanej oprawie w różnych formatach. Okładki scrapbooków oferowanych w naszym sklepie opatrzone są eleganckim, wysokiej jakości grawerem, który wstępnie określa tematykę albumu.

Album do scrapbookingu jako forma wyrażania kreatywności

Wiele osób sięga po praktykę scrapbookingu w celach relaksacyjnych i aby oderwać się od codziennych obowiązków. Tego typu hobby daje również możliwość utrwalenia pięknych chwil, do których można wracać myślami w każdym momencie życia. Dzięki scrapbookingowi uwalniamy swoją kreatywność i dajemy wyraz ekspresji twórczej. Dobieranie poszczególnych elementów, tworzenie ich układów i zdobienie stron albumu do scrapbookingu to dla wielu osób zajęcie bardzo satysfakcjonujące, a efekt twórczego procesu może okazać się zachwycający. Album do scrapbookingu pozwala także rozwijać zdolności manualne, wzmacniać koncentrację i doskonalić precyzję, dlatego zajęcie to polecane jest również dla dzieci.

Album scrapbooking - wartościowa pamiątka

Prowadzenie scrapbooka niesie ze sobą liczne korzyści, a powstały album staje się wspaniałą pamiątką oraz źródłem miłych doznań. Album do scrapbookingu wypełniony fotografiami i innymi detali oraz elementami dekoracyjnymi oddaje osobiste emocje i kontekst danego momentu. Scrapbooking to nie tylko proces tworzenia albumu, ale przede wszystkim sztuka, która podkreśla wartość każdej chwili, którą udało się uchwycić.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!