blog.empikfoto.pl

Prezent dla chłopaka na rocznicę – jaki wybrać?

Prezent dla chłopaka na rocznicę

Wydaje się, że to kobiety znacznie łatwiej zapamiętują wszelkie daty i rocznice warte wspólnego świętowania z partnerem. Pamiętają daty pierwszego spotkania i początku wspólnego życia. Na kolejną rocznicę związku ze swoim chłopakiem czekają czasem długie miesiące, planując każdy szczegół tego święta. Prezent dla chłopaka na rocznicę jest niezbędnym elementem całej układanki. Sprawdź, co warto podarować partnerowi w dniu waszego wspólnego święta.

Mężczyźni gubią się w datach świąt i ważnych rocznic, mało tego, najczęściej nie pamiętają dat urodzin ani swojej dziewczyny, ani dzieci. Zwykle nie wiedzą nawet, kiedy wypada Dzień Matki. Najczęściej trzeba im o wszystkim przypominać. Jednak prawdą też jest to, że uwielbiają świętować wszelkie rocznice, tym bardziej, gdy ukochana kobieta ma dla nich jakiś miły prezent. I choć dzisiaj coraz trudniej znaleźć coś oryginalnego, coś, co zachwyca od pierwszej chwili, to warto poświęcić kilka chwil, by sprawić nieco radości swojemu wybrankowi. Prezenty, niekoniecznie drogie, ale sentymentalne i z domieszką dobrego humoru, zawsze są mile widziane. Należy zapomnieć o nudnych skarpetach czy krawatach, które wręczano przez ostatnie kilkadziesiąt lat. W ich miejsce niech wkroczą personalizowane drobiazgi, które ucieszą i oczy, i duszę.

Koszulki z nadrukiem godnym pozazdroszczenia

Dziś wydaje się, że koszulki z nadrukami nie robią na nikim wrażenia, a nie jest tak do końca. To prawda, że wiele zdobień na t-shirtach jest podobnych do siebie. Niemal te same fotografie, podobna grafika i napisy, które wszystkim już się znudziły. Ale jak to zwykle bywa, koszulka z nadrukiem koszulce nierówna. Przygotuj dla swojego chłopaka spersonalizowaną koszulkę z grafiką specjalne dedykowaną właśnie jemu.

Najpierw znajdź pomysł na tekst, który będzie osią projektu. Zapomnij o tych standardowych frazesach w stylu: „najlepszy chłopak” czy „zajęty od roku”. Niech to będzie tekst, z którym utożsamia się właśnie on, twój wyśniony i wymarzony facet. Może to być cytat z jego ulubionego przeboju rockowego albo fragment dobrego raperskiego freestyle’a, który jest w pewnym sensie kultowy dla twojego mężczyzny. Postaraj się o dobre zdjęcie miejsca, do którego twój wybranek chciałby pojechać, lub fotografię wymarzonego cadillaca z lat 50. ubiegłego wieku. Następnie wejdź na naszą stronę i zaprojektuj koszulkę, korzystając z naszego kreatora. Wprowadź własny tekst, dodaj zdjęcia, dobierz odpowiednie motywy i kolory. Według przygotowanego projektu wykonamy nadruk na koszulce wybranej przez ciebie. Bądź pewna, że twój chłopak oszaleje ze szczęścia.

Kalendarz marzeń i celów

Z pewnością spędzasz ze swoim chłopakiem wiele godzin na rozmowach. Znacie już swoje marzenia i cele, a być może macie już jakieś wspólne. Podaruj mu więc kalendarz marzeń i wspieraj go potem w dążeniu do celów. Wybierz dwanaście zdjęć, które będą najlepiej ilustrować marzenia twojego partnera. Może chciałby zobaczyć Wielki Kanion lub wspiąć się na Elbrus. Być może marzy mu się jakiś szczególny model samochodu, a może macie już wybrany projekt domu, który chcielibyście razem wybudować. Może jego ulubionym daniem są cudowne skądinąd szaszłyki z grilla, a może jest wielbicielem jakiejś dyscypliny sportu i najbardziej znanych zawodników? Z pewnością bez trudu znajdziesz wiele zdjęć. Pamiętaj jednak, by ilustrując marzenia twojego chłopaka, nie pomylić ich z własnymi marzeniami.

Następnie wejdź na naszą stronę internetową i stwórz projekt kalendarza dla swojego chłopaka. Wybierz odpowiedni model i format, a następnie dodawaj zdjęcia. Do każdego z nich możesz dodać komentarz w formie podpisu, a wówczas sprawisz, że kalendarz będzie naprawdę niezwykły. W naszych kalendarzach niezwykłe jest to, że kalendarz wcale nie musi zaczynać się od stycznia. Jeśli wasza rocznica wypada we wrześniu, to pierwszą kartą kalendarza może być właśnie ten miesiąc. Taki kalendarz marzeń to doskonały pomysł na prezent dla chłopaka na rocznicę.

Exit mobile version