blog.empikfoto.pl

Prezent dla koleżanki z pracy – co kupić na firmowe mikołajki?

Prezent dla koleżanki z pracy

Firmowe wigilie to czas, kiedy możemy się spotkać z naszymi koleżankami oraz kolegami z pracy i nie rozmawiać już o sprawach służbowych, a skupić się na wspólnym świętowaniu. Często też obdarowujemy się drobnymi upominkami – kupujemy wspólny prezent dla zarządu lub wszyscy uczestniczymy w świątecznym losowaniu. Jednak wybranie odpowiedniego podarunku nie zawsze jest łatwym zadaniem. Jaki wybrać prezent dla koleżanki z pracy czy kolegi na Mikołajki?

Na co dzień spędzamy ze sobą dużo czasu, jednak jak przychodzi do wyboru prezentu, to okazuje się, że nie mamy pojęcia, co będzie odpowiednim podarunkiem dla koleżanki czy kolegi z pracy. Może się również zdarzyć, że zupełnie nie znamy osoby, którą wylosowaliśmy. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze odgórne ograniczenie budżetowe – upominki nie mają być drogie i zmieścić się w kwocie 20-30 złotych. Co więc sprawić współpracownikom? 

Pan żartowniś 

Zawsze uśmiechnięty i z „dyżurnymi” kawałami na każdą okazję w gotowości? To z pewnością typ żartownisia. Prezent dla takiej osoby powinien odzwierciedlać jej poczucie humoru. Tutaj możecie sobie pozwolić np. na koszulkę ze zdjęciem lub zabawnym napisem czy poduszkę „na drzemkę w pracy”. Wspomniane prezenty przygotujecie na stronie Empik Foto w promocyjnej cenie, więc podarunek nie tylko będzie praktyczny i z poczuciem humoru, ale również zmieści się w założonym budżecie.  

Doskonale zorganizowany/a

Jeśli wylosowaliście koleżankę, która zawsze ma wszystko idealnie zaplanowane, pomysł na prezent sam się nasuwa. Musi być to kalendarz! Warto jednak również i ten upominek odpowiednio spersonalizować. Każdy miesiąc możecie ozdobić zdjęciem, wybraną grafiką czy cytatem. Kalendarz biurkowy czy ścienny będzie z pewnością doskonałą pomocą przy pilnowaniu licznych terminów. Już na etapie projektowania możecie zaznaczyć w nim najważniejsze daty, np. zakończenie okresu rozliczeniowego czy datę wyjazdu integracyjnego.

Miłośnik kawy 

Wylosowaliście kolegę, którego najczęściej widujecie przy ekspresie do kawy? A może koleżankę, która co rano zaprasza Was na wspólną herbatę i szybkie ploteczki? Dla jednej i drugiej osoby prezentem idealnym będzie fotokubek w zestawie z ulubioną kawą lub herbatą. Taki prezent z własną grafiką, zdjęciem czy napisem zaprojektujecie w bardzo atrakcyjnej cenie! Nie ma się nad czym zastanawiać!

Nieznajomy

Często zdarza się, szczególnie w większych firmach, że nie znacie wylosowanej osoby. Prezent powinien być więc w miarę uniwersalny, jednak nadal możecie pokusić się o personalizację. Na co możecie postawić? Jednym z pomysłów jest personalizowany zeszyt. Możecie sami zaprojektować okładkę (np. „Zapiski Karoliny”) lub podpytać znajomych, czy wylosowana koleżanka nie planuje wymarzonej podróży lub uwielbia gotować – wtedy „Dziennik podróży” lub „Przepiśnik Karoliny” będzie strzałem w dziesiątkę! 

Jeżeli nadal mało Ci pomysłów, skorzystaj z naszych innych propozycji na prezent dla koleżanki z pracy czy kolegi na Mikołajki!

Exit mobile version