blog.empikfoto.pl

Wyjątkowe pomysły na prezent na 18 urodziny

osiemnaste urodziny

18-ty rok życia jest dla nas bardzo przełomowy. Dla nastolatka to dzień symbolicznego przejścia w dorosłość, nabrania pełni praw, otrzymania wymarzonego prawa jazdy czy dowodu osobistego. To dzień, na który czekamy i którego ze zniecierpliwieniem wypatrujemy. Dlatego właśnie oprócz świętowania, powinniśmy zadbać o jego zapamiętanie na wiele kolejnych lat. Oto nasze sprawdzone pomysły na prezent na 18 urodziny, który pozwoli zachować ten dzień w pamięci na zawsze.

Prezent na 18 dla chłopaka – co wybrać? 

Wybierając prezent naszemu obdarowywanemu, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę zainteresowania, charakter i gust jubilata. Osiemnaste urodziny zwykle są obchodzone bardzo hucznie, więc warto postawić na prezent, który spełni wieloletnie marzenie jubilata – nie tylko to o dorosłości! Oto kilka pomysłów, które stanowią idealny prezent na 18 dla chłopaka:

Pomysły na prezent na 18 dla dziewczyny 

18 urodziny dziewczyny to wyjątkowy dzień, który zasługuje na wyjątkowy prezent. Tym samym, warto dokładnie przemyśleć podarunek, by przypominał o wejściu w dorosłość. Warto, by był sentymentalny i sprawił, że obdarowana osoba poczuje się najważniejsza na świecie. Szukasz pomysłu na idealny prezent na 18 dla dziewczyny? Sprawdź nasze propozycje: 

Uniwersalne pomysły na prezent na 18 

Ogromną popularnością cieszą się także wszelkiego rodzaju śmieszne prezenty na 18, takie jak: plakat w formie okładki gazety. Do tego gadżety z zabawnymi napisami czy przedmioty, które kojarzą się ze starością. To chyba jeden żartów, który nigdy nam się nie znudzi! Jeśli zaś szukasz czegoś bardziej uniwersalnego, postaw na personalizowany kalendarz/notes/dziennik, który będzie towarzyszył obdarowanemu w każdej chwili jego życia i stanie się pewnego rodzaju „centrum dowodzenia”.

Jeśli zaś nasz jubilat bądź jubilatka chętnie sięgają po technologiczne rozwiązania, jako prezent na urodziny wybierz abonament na ulubioną usługę, np. Legimi, Empik Go, Storytel czy Youtube Premium. To coś, co nie tylko rozwija zainteresowania, ale także ułatwia codzienne życie! Nasze pomysły na prezent na 18 Cię nie przekonały? Na to też mamy radę! Zorganizuj jubilatowi przyjęcie niespodziankę, którym uczcicie jego wejście w dorosłość. Organizacja imprezy stanie się świetnym prezentem samym w sobie. Do tego przygotuj spersonalizowaną kartkę z okazji 18 urodzin pełną szczerych życzeń prosto z serca i… bawcie się dobrze!

Exit mobile version