blog.empikfoto.pl

Jaki prezent na Mikołajki dla bliskich? Lista pomysłów i inspiracji

prezent na mikołajki

Mikołajki już za rogiem! To drobne święto poprzedzające święta Bożego Narodzenia uchyla rąbek tajemnicy, czy aby na pewno przez cały, okrągły rok byliśmy na tyle grzeczni, by otrzymać prezent. Aby sprawić bliskim odrobinę radości, w tym roku zabaw się w Świętego Mikołaja. A w tym celu wykorzystaj moc… personalizowanych prezentów.

Idealny prezent na Mikołajki, czyli jaki?

Idealny upominek to taki, który wywołuje emocje. Jednak wzruszenie, radość, euforia, ekscytacja, duma, nostalgia czy zdumienie to pakiet emocji, który naprawdę trudno uzyskać. My jednak znamy niezawodny sposób, który pomoże Ci je wywołać, a są to… personalizowane prezenty. To, co najbardziej porusza ludzkie serca to ich własne przeżycia i wspomnienia z nimi związane, dlatego to właśnie przy zdjęciach z ważnych dla nas chwil najczęściej zdarza nam się płakać, śmiać czy wzruszać. Z tej przyczyny to właśnie fotoprezenty rokrocznie podbijają serduszka obdarowanych i wywołują uśmiech na ich twarzach.

Prezent na Mikołajki, który pokochają Twoi bliscy

Analogowa forma zdjęć pozwoli Twoim fotografiom uzyskać zupełnie nowe oblicze. Wywołane zdjęcia, w przeciwieństwie do tych trzymanych na telefonach bądź dedykowanych dyskach, nigdy samoistnie nie znikną. Nie grozi im żadna awaria zasilania, żaden popsuty telefon, są zawsze pod ręką, gdy ich potrzebujesz. Oprócz tego mają wręcz magiczny klimat, gdy bierze się je do ręki. Powolne przekładanie stron z odbitkami, wraz z głośnymi wspominkami całej rodziny sprawiają, że czas na chwilę staje w miejscu, by celebrować zacieśniające się między Wami więzi. Jeśli jeszcze nie wywołujesz zdjęć, koniecznie wróć do tej tradycji, która choć stara – jest wciąż równie piękna. Album pełen Waszych wspólnych zdjęć, wspomnień z wycieczek, kamieni milowych Waszej relacji czy po prostu – fotek wykonanych w przypływie „głupawki” będzie stanowił idealny prezent na Mikołajki dla dziewczyny. Nie zapomnij jednak przy wręczaniu prezentu podarować także… pudełka chusteczek! Mogą się przydać do otarcia łez wzruszenia!

Nic nie smakuje tak dobrze jak kawa z kubka, który podarowano nam z miłością! Ten prezent szczególnie doceniamy wtedy, gdy poniedziałek wraca ze zdwojoną siłą, a jedyne co pomaga w tej sytuacji to solidna dawka kofeiny. Do tego kilka zabawnych zdjęć nadrukowanych na nasz kubeczek i każde, nawet najczarniejsze chmury nad naszą głową odejdą w niepamięć. W dodatku to niskobudżetowy upominek, który z pewnością nie zostanie rzucony w kąt, a regularnie używany zawsze przypomni o osobie, która go podarowała. Personalizowany kubek na Mikołajki to genialny prezent dla dziewczyny, taty, babci czy przyjaciółki.

Ach jak my kochamy ten produkt! Możliwości, które oferuje sprawiają, że wracamy po niego jak bumerang! Choć zwykle fotoksiążka kojarzy się jedynie ze zbiorem zdjęć, może stać się dowolnym albumem, jaki sobie wymyślisz. Tym sposobem, fotoksiążka może zamienić się w album zdjęć rodzinnych z wielu pokoleń, poszerzeniem Waszego drzewa genealogicznego, pamiątką zdjęć ze ślubu, pamiątką okresu ciąży, wspomnieniem pierwszych miesięcy życia dziecka (podpowiadamy – genialny patent na prezent na Mikołajki dla dzieci!), albumem ulubionych wokalistek do zbierania autografów, „tablicą inspiracji”, czyli tzw. moodbookiem z afirmacjami, historią Waszego związku, dokumentacją wymienionych w social mediach wiadomości, pamiątką z wycieczki, bajką dla dziecka i wiele, wiele innych! Czy to nie wspaniała opcja na prezent na Mikołajki dla chłopaka?

Spersonalizuj fotoksiążkę dla bliskiej osoby – Kolekcja Magia Świąt fotoksiążka, 20×20 cm

Wasze zdjęcia w formacie XXL? To możliwe i… wcale nie drogie. Wybierz ten pomysł na prezent na Mikołajki dla każdego, kto lubi w swoich czterech ścianach podkreślać rodzinne relacje. Szczególnie wspominamy tu o wszystkich mamach i babciach, które nigdy nie mają dość oprawionych zdjęć na swoich komodach. Choć są fotografie, o których chętnie byśmy zapomnieli (jak ta bez dwóch „jedynek” z przedszkola lub po fatalnym ścięciu grzywki u fryzjera tuż przed studniówką…), nasze mamy i babcie dzielnie stoją na straży ich pamięci i wystawiają na najlepiej wyeksponowane miejsce w domu. Dlatego właśnie idealnym upominkiem dla nich są fotoobrazy i personalizowane plakaty. Stwórz unikatowy kolaż zdjęć rodzinnych i podaruj je swoim bliskim, by przypominał im najpiękniejsze, wspólne chwile.

Niestety, nie zawsze możemy być tak blisko siebie, jak byśmy tego chcieli. Odległość, zabieganie, ekspresowo przemijające dni i tygodnie – to nasi przeciwnicy, których niełatwo pokonać. Aby towarzyszyć najbliższym każdego dnia, sprezentuj im personalizowany kalendarz. Ten produkt dostępny w dwóch rodzajach papieru, kilkunastu formatach oraz dziesiątkach gotowych szablonów pozwoli Ci na sprezentowanie swojej obecności tym, którzy tak rzadko widujesz. Wasze wspólne zdjęcia na kartkach kalendarza przypomną obdarowanemu o tym, że mimo odległości – zawsze jesteś przy nich. Czy to nie perfekcyjny prezent na Mikołajki?

Zaprojektuj spersonalizowany kalendarz w najbardziej użytecznej dla Ciebie formie – Kalendarz ścienny, Kolekcja Magia Świąt

Personalizowane puzzle podbiły serca nie tylko dorosłych, ale także tych nieco młodszych. Stanowią świetny prezent na Mikołajki dla dzieci w każdym wieku, a ich trudność dostosować możesz po wyborze ilości elementów, z których się składają. W swojej ofercie mamy zarówno puzzle o 24 elementach skierowane do najmłodszych, jak i te dla prawdziwych wyjadaczy wieczornych układanek, mające aż 1000 tekturowych puzzli. Długie wieczory przy dobrej zabawie? Puzzle z Twoim zdjęciem to świetny prezent na Mikołajki dla chłopaka czy rodziców.

Te ukochane osoby, czyli nasi dziadkowie uwielbiają chwalić się właśnie nami – swoimi wnukami. Z tego też powodu rekordy popularności bije ostatnio… harmonijka ze zdjęciami. Ten produkt pozwala na szereg personalizacji, a to wszystko zamknięte w kilku rozkładanych kartach ze zdjęciami. Harmonijki przychodzą spakowane w elegancki „rękawek”, dzięki któremu złożone nie zajmują dużo miejsca i nie rozkładają się w transporcie. Polecamy!

Personalizowane prezenty w świątecznej formie – Kolekcja Magia Świąt

Czy nasze propozycje pomogły Wam wybrać idealny prezent na Mikołajki? Wierzymy, że personalizowane fotoprezenty to klucz do udanego upominku na każdą okazję, nie tylko dla grzecznych dzieci! 

Exit mobile version