Oferta szkolna do -50%

Sprawdź
0 produktów

Kubek na Mikołajki - drobny upominek, który rozgrzeje serce

Listopad dobiega końca, a Ty właśnie poczułeś atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i zdałeś sobie sprawę, że już za kilka dni Mikołajki? W pośpiechu przeszukujesz internet, by wybrać miłe i oryginalne mikołajkowe upominki dla bliskich? W sklepie internetowym Empik Foto przygotowaliśmy dla Ciebie wiele interesujących propozycji na personalizowane prezenty mikołajkowe, spośród których szczególnie polecamy Ci kubek do kawy lub herbaty.

Kubek na Mikołajki, czyli uroczy upominek dla bliskich

Grudzień to taki okres w roku, gdy więcej czasu spędzamy w domowym zaciszu przy ulubionej książce lub dobrym filmie i oczywiście z kubkiem gorącej kawy, herbaty lub kakao. Kto z nas nie lubi tych spokojnych wieczorów z rodziną, kiedy to powoli nastrajamy się na zbliżające się święta i spotkanie ze św. Mikołajem? Mikołajki obchodzone w Polsce 6 grudnia pozwalają nam w pełni poczuć klimat nadchodzącego Bożego Narodzenia. Warto umilić swoim bliskim ten czas i podarować im prezenty od serca, które doskonale wpiszą się w zimową atmosferę. Personalizowany kubek na Mikołajki może okazać się strzałem w dziesiątkę! To prezent odpowiedni zarówno dla dziecka, osoby dorosłej, jak i seniora. W sklepie internetowym Empik Foto oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju kubków na Mikołajki, które spersonalizujesz według własnego pomysłu. Do wyboru masz kilka ciekawych modeli, dzięki czemu bez problemu dopasujesz kubek do upodobań konkretnej osoby. Wybierz kubek klasyczny dla męża, kubek kawowy dla mamy, kubek emaliowany dla babci, a kubek magiczny dla dziecka i za pomocą intuicyjnego edytora stwórz oryginalny, mikołajkowy projekt nadruku.

Kubek na Mikołajki z imieniem

Liczba pomysłów na kubek mikołajkowy jest nieograniczona, a projekt nadruku zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni. Kubek na Mikołajki może ściśle korespondować z atmosferą zbliżających się świąt lub nawiązywać do zupełnie niezwiązanych ze świętami motywów. Kubek z Mikołajem, a ściślej mówiąc z wizerunkiem Św. Mikołaja, to doskonały pomysł na prezent dla dzieci, a także dla wszystkich tych, którym święta kojarzą się z uroczym, siwym brodaczem w czerwonym stroju pędzącym w saniach zaprzężonych w renifery. Dobry pomysłem jest też podarowanie bliskiej osobie kubka na Mikołajki z imieniem i życzeniami radosnych świąt, którego personalizowany design z pewnością ucieszy każdego obdarowanego. Do kubka na Mikołajki z imieniem można dodatkowo zapakować świąteczne skarpety, kolorowe słodkości, aromatyczną, zimową herbatę, pianki do kawy, świeczkę lub mydełko o korzennym zapachu. Upominek w postaci kubka mikołajkowego z pewnością ucieszy każdą osobę i wprowadzi w jej domu magiczny, świąteczny nastrój.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!