blog.empikfoto.pl

Podaruj radość bliskim, którzy są daleko – prezentowe inspiracje

puzzle-ze-zdjecia

Święta, rocznice, urodziny… tak wyjątkowe dni zwykło się spędzać w gronie najbliższych. Takie spotkania dostarczają mnóstwa pozytywnej energii. Jednak w obliczu pandemii koronawirusa świętowanie trzeba odłożyć na nieco później. To jednak nie dotyczy przekazywania sobie dobrych emocji.  W łatwy sposób możesz wywołać uśmiech na ustach osób, które kochasz. Odległość nie ma tu żadnego znaczenia.

Okres kwarantanny społecznej sprawił, że wszyscy poczuli się nieco samotni. I choć wideokonferencje nie zastąpią prawdziwego spotkania face-to-face, a telefon – wspólnego wyjazdu, warto szukać sposobów na przywołanie dobrych emocji. To właśnie pozytywne wspomnienia podnoszą na duchu i pozwalają przetrwać ten trudny czas. Dlatego to idealny moment na wysłanie fotoprezentu – z okazji urodzin, imienin, jubileuszu lub… zupełnie bez powodu. Pamiętaj! To właśnie w zdjęciach kryją się historie i uczucia, których nie da wyrazić się słowami.

Fotoprezent – dobre rozwiązanie, gdy chcesz przekazać pozytywne emocje na odległość?

Masz zdjęcia z ostatnich wakacji albo świąt spędzonych z bliskimi? Weź do ręki choć jedno z nich albo otwórz je na ekranie smartfona. Spróbuj przypomnieć sobie, w jakiej sytuacji zostało zrobione. Już pamiętasz ten radosny moment? Zamknij oczy i spróbuj go zatrzymać na dłużej. Jeśli masz gdzieś pod ręką lustro, gdy otworzysz powieki, zobaczysz, jak szeroki uśmiech wymaluje się na Twojej twarzy. Podobnych emocji potrzebują też osoby, które kochasz. Emocji, które są zaklęte właśnie w fotografiach.  Teraz czas je przesłać!

Prezent ze zdjęciem – na przykład fotoksiążka, fotoobraz, kubek albo magnesy na lodówkę – to prosty sposób na powiedzenie rodzicom, dziadkom, rodzeństwu, innym krewnym lub przyjaciołom: „Kocham Cię. Jestem z Tobą. Będzie dobrze”.

Poza tym:

Paczkę do bliskich dostarczy kurier – w bezpieczny sposób i w krótkim czasie. Zdążysz nawet jeśli ważna data zbliża się wielkimi krokami. Taka niespodzianka z pewnością wywoła efekt „wow” i zapewni mentalne wsparcie, którego teraz potrzeba każdemu z nas, bez wyjątków.

Jaki fotoprezent wybrać dla najbliższych?

Na Empik Foto czeka na Ciebie oczywiście wiele możliwości i to Ty zadecydujesz o tym, który z upominków spersonalizujesz. Tu nie ma ograniczeń – wystarczy puścić wodze fantazji, znaleźć co najmniej jedno zdjęcie i… wykonać projekt. To naprawdę proste!

Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowych sugestii, nasz zespół przygotował kilka podpowiedzi. Zobacz, czy znajdziesz inspiracje dla siebie.

Jeśli jest Ci potrzebny:

To oczywiście początek możliwości. Sprawdź, jak wiele może zdziałać nawet jedno zdjęcie! Pamiętaj też o wyjątkowych promocjach dla użytkowników Empik Premium, które przez 60 dni jest za darmo:

Sprawdź jak wiele korzyści czeka na Ciebie w Empik Premium.

Exit mobile version