blog.empikfoto.pl

Prezenty dla nastolatków – 5 najlepszych pomysłów

Prezenty dla nastolatków

Koniec roku szkolnego? Urodziny? Wygrana w ważnym konkursie? Dzień Dziecka? Okazji do tego, aby wręczyć prezenty dla nastolatków, nie brakuje. Pytanie jednak, co wybrać, aby trafić w gusta młodego człowieka i wywołać szeroki uśmiech na ustach. Mamy dla Ciebie 5 ciekawych pomysłów na prezenty dla nastolatków, które możesz zrealizować wspólnie z Empik Foto. Zobacz!

Prezenty dla nastolatków – jaki powinien być idealny prezent?

Na to pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Jednak przy wybieraniu upominku pamiętaj o kilku ważnych rzeczach.

Teraz czas na kilka fotoupominków, które świetnie spiszą się w roli prezentu dla nastolatka.

1. Fotoplakat z przymrużeniem oka

Fotoplakat może stać się świetną dekoracją pokoju nastolatka. Taką, która będzie mu nieustannie przypominała o kochających go osobach. Trzeba tylko wybrać odpowiedni szablon. Co sprawdzi się dla młodego człowieka? Mogą to być np.:

Zobacz szablony przygotowane przez ekspertów Empik Foto i wybierz któryś z nich. Możesz też stworzyć własny projekt w zewnętrznym programie graficznym. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie!

2. Fotokubek dla nastolatka

Tu również warto postawić na model przygotowany z przymrużeniem oka. Co może się znaleźć na takim kubku? Dobrze sprawdzą się np. modele z napisami w stylu:

I wiele innych. Można również na nim umieścić rodzinną fotografię.

3. Fotonotes

Brzmi mało „prezentowo”? Niekoniecznie! Ozdobny zeszyt może stać się pamiętnikiem nastolatka! Tak, tak! Nawet w dobie powszechnej technologii warto spisywać wspomnienia na papierze. A to nie jedyna rzecz, którą można zrobić z takim gadżetem! Sprawdzi się również jako podręczny szkicownik czy zeszyt pomysłów. Przyjrzyj się formatom i szablonom, które przygotowaliśmy, a szybko przekonasz się, że efekt „wow” jest gwarantowany!

4. Fotoksiążka

To wcale nie musi być kolejny album rodzinny! Jako rodzic możesz przygotować dedykowany upominek, który przekaże zupełnie inną historię. Jaką?

Spróbuj pójść pod prąd i zaskoczyć młodego człowieka swoją kreatywnością w postaci fotoksiążki!

5. Koszulka ze zdjęciem

T-shirt personalizowany sprawdza się w każdej sytuacji bez wyjątku. Po prostu. Dlatego zastanów się nad właśnie takim upominkiem dla nastolatka. Spisze się zarówno, gdy prezent jest wręczany na kolejne urodziny, na koniec roku szkolnego, jak również zupełnie bez okazji. A co może się na nim znaleźć? Na przykład napisy:

To oczywiście tylko kilka wersji. Pobudź kreatywność i wymyśl własną. Potem wystarczy kilka chwil z edytorem i gotowe!

Sprawdź również inne fotoprezenty dostępne na Empik Foto i stwórz ten jedyny i niepowtarzalny. Zdecydowanie warto!

Exit mobile version