blog.empikfoto.pl

Co kupić na prezent na Dzień Babci i Dziadka?

Co roku zastanawiamy się, jaki upominek sprawić dziadkom z okazji ich święta. Niestety oni sami nie ułatwiają nam sprawy, gdyż zgodnie twierdzą, że nic nie potrzebują. Jeśli więc skończyły wam się pomysły na „babcine” suplementy diety czy „dziadkowe” skarpety, to przychodzimy z pomocą. Usiądźcie wygodnie w fotelu i przygotujcie się na porządną dawkę kreatywnych upominków. Co kupić na prezent na Dzień Babci i Dziadka? Poniżej prezentujemy ranking TOP 5 prezentów.

1. Fotoksiążka, czyli wszystkie najpiękniejsze wspomnienia w jednym miejscu

Nie od dziś wiadomo, że dziadkowie najbardziej cenią sobie czas spędzony wspólnie z wnukami. Doskonałym pomysłem będzie fotoksiążka, czyli zbiór najpiękniejszych wspomnień w jednym miejscu.  Możecie umieścić w niej zdjęcia Waszych dziadków – począwszy od ślubu aż do dzisiaj. Jeśli zastanawiacie się, jak do fotoksiążki dołączyć zdjęcia, które posiadacie jedynie w wersji „analogowej”, podpowiedź znajdziecie tutaj. Możecie również przygotować album rodzinny w formie kroniki. Zaczynając od zdjęć najstarszych prapradziadków, aż po najmłodszych członków rodziny. Taki prezent z pewnością wywoła łzę wzruszenia!

Jeśli zastanawiasz się, co kupić na prezent na Dzień Babci i Dziadka, własnoręcznie zaprojektowana fotoksiążka to jedna z propozycji, która najbardziej złapie za serce!

2. Fotoobraz, czyli stwórz rodzinny portret na płótnie

A co gdyby podarować dziadkom rodzinny portret? Możecie zaaranżować własną sesję zdjęciową – wystarczy zebrać członków najbliższej rodziny (a jeśli to możliwe, to również tych dalszych) i wykonać kilka ujęć, które później przeniesiecie na… obraz. Do wyboru macie te na płótnie, drewnie, czy aluminium w różnych rozmiarach. Taki podarunek z pewnością przysporzy wiele radości już przy samym wykonywaniu zdjęcia oraz zajmie honorowe miejsce na ścianie. 

Wykorzystaj zdjęcia z dziadkami z rodzinnych uroczystości do stworzenia fotoprezentu na Dzień Babci i Dziadka.

3. Fotokalendarz do snucia planów na kolejny rok

Kolejną przydatną rzeczą, która zazwyczaj znajduje się na ścianie w domu naszych dziadków, jest kalendarz. Babcia z pewnością zapisuje tam daty wizyt u lekarza, a dziadek podgląda, czy nie zapomniał o czyichś urodzinach. Teraz możecie przygotować kalendarz ze zdjęciem, w którym już na etapie projektowania zaznaczycie wszystkie najważniejsze daty – rocznicę ślubu rodziców, urodziny dzieci czy wspólne wyjazdy. Co ważniejsze, każdy miesiąc możecie udekorować innym wspólnym zdjęcie. W ten sposób podarunek będzie nie tylko praktyczny, ale i maksymalnie spersonalizowany. 

Kalendarz personalizowany z kolekcji „Król i Królowa serc” z możliwością zaznaczenia najważniejszych dat w roku.

4. Prezent na dzień babci i dziadka – poduszka ze zdjęciem

Dziadek lubi sobie uciąć popołudniową drzemkę? A może babcia przy wypełnianiu krzyżówek często przysypia? Niezależnie od tego, czy dziadkowie lubią chwilę podrzemać w ciągu dnia, czy należą do tych aktywnych, którzy na emeryturze postanowili zwiedzić wszystkie zakątki świata, to praktycznym podarunkiem będzie poduszka ze zdjęciem. Prezent sprawdzi się zarówno w podróży, jak i w domu, kiedy chwilowe zmęczenie weźmie w górę. Dodatkowo zabawny napis czy zdjęcie wnuczki będzie miłą ozdobą. 

Poduszka, bawełna, Kolekcja Magiczne Połączenie – wersja 2, 38×38 cm – któż nie lubi poleniuchować z poduszką, która przypomina Ci o ważnych dla Ciebie osobach i chwilach?

5. Kubek ze zdjęciem, czyli poranna herbata ze zdjęciem ukochanej wnusi

Kolejnym pomysłem na praktyczny podarunek jest personalizowany kubek ze zdjęciem. Poranna herbata czy popołudniowa kawa będą jeszcze przyjemniejsze, jeśli naczynie ozdobimy zdjęciami najbliższych. Jeśli natomiast dziadek (albo babcia?) jest miłośnikiem piłki nożnej lub kibicowania innemu zespołowi sportowemu, to możemy sprawić mu/jej kufel z personalizowanym grawerunkiem. Taki prezent z pewnością zachwyci!

Wybierz personalizowany kubek dla babci i dziadka z dostępnych szablonów lub stwórz własny projekt!

Wszystkie pomysły na prezent na dzień Babci i Dziadka znajdziecie na stronie Empik Foto!

Exit mobile version