blog.empikfoto.pl

Kalendarze do biura i do domu – jakie wybrać?

kalendarze

Jeśli chcesz trzymać się ustalonego wcześniej harmonogramu, postaw na kalendarze ‒ modele w różnych rozmiarach i rozmieszczone w wielu punktach domu oraz biura pomogą Ci zaplanować kolejne dni. Kalendarze do biura w formie całorocznego plakatu daje ogląd na cały rok, podczas gdy mniejsze opcje jak kalendarze-magnesy, mogą być idealne do skoordynowania  pojedynczych miesięcy. Zachowaj porządek, jednocześnie nadając kalendarzowi osobisty charakter.

   1. Kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne to świetny wybór dla tych, którzy chcą mieć ładny duży kalendarz będący uzupełnieniem grafiki lub oprawionych zdjęć zdobiących dom. Sprawdzają się także jako kalendarze do biura. Występują w różnych stylach i rozmiarach, możesz więc wybrać planner ścienny, który odpowiada Twoim preferencjom i potrzebom. Polecamy tworzyć klasyczne kalendarze ścienne ze zdjęciami w różnych rozmiarach lub wybrać kalendarz w formie plakatu albo model na płótnie.

Kalendarz ścienny umożliwia dodawanie notatek do wybranego dnia. Jego zaletą jest to, że każdy miesiąc zilustrowany jest innym zdjęciem. Standardowy rozmiar kalendarza ściennego to najlepsza opcją, jeśli chcesz dodawać krótkie notatki do każdego dnia i dostosować kalendarz do specjalnych wydarzeń i okazji. Kalendarz w formie plakatu i kalendarze na płótnie to jednostronne elementy, które zapewniają szybki podgląd całego roku. Niezależnie od tego, na który się zdecydujesz, Twoje ulubione zdjęcia sprawią, że będziesz się uśmiechać przez cały dzień.

   2. Kalendarze sztalugowe

Kalendarze sztalugowe są uniwersalne i można z nich korzystać na wiele kreatywnych sposobów. Świetnie prezentują się na każdym blacie, biurku lub jako dekoracja stolika kawowego, a jako pojedyncze elementy dobrze sprawdzą się również na ścianie pomiędzy innymi zdjęciami. Projektowanie kalendarza sztalugowego jest bardzo łatwe. Możesz wybrać układ pionowy lub poziomy i masz możliwość zaaranżowania każdego miesiąca. Kalendarze sztalugowe to wspaniały prezent dla przyjaciół lub rodziny, który pomoże im utrzymać kierunek obrany w nowym roku. Możesz projektować spersonalizowany kalendarz poświęcony swojemu zwierzakowi, albo używać go do śledzenia comiesięcznych postępów Twojego dziecka. Dostosuj go do własnego, niepowtarzalnego stylu.

   3. Kalendarze magnesy

Szukasz czegoś niestandardowego? Magnesowe kalendarze pasują prawie do wszystkiego i świetnie wyglądają obok innych form przypominajek. Niezależnie od tego, czy dysponujesz małą przestrzenią, czy po prostu potrzebujesz ozdobić lodówkę lub tablicę ogłoszeń, niestandardowy kalendarz magnesowy sprawi, że przestrzeń dookoła Ciebie będzie przyjemniejsza. Użyj spersonalizowanego kalendarza ze zdjęciami jako wyjątkowej formy przypomnienia dla dziecka lub jako prezentu dla dziadka, trenera lub nauczyciela.

    4. Kalendarze biurkowe

 

Jednym z najpopularniejszych rodzajów kalendarzy jest kalendarz biurkowy. To nie tylko narzędzie organizacyjne, ale także swoista kronika wspomnień, które znajdziesz na każdej stronie. Wysokiej jakości kalendarze biurkowe utrzymają porządek w dobrym stylu. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla najbliższych, to może być rozwiązanie dla Ciebie.

Korzystając z kreatora kalendarza na komputerze, możesz dołączyć zdjęcie na każdy miesiąc lub dodać kolaż fotografii na każdej stronie. Chociaż kalendarz biurkowy jest mniejszy niż model ścienny, będziesz miał nadal dużo miejsca na zaznaczanie świąt i ważnych dat. O nich należy pamiętać. Nie przegapisz ważnego spotkania, mając kalendarz w zasięgu wzroku.

   Jak zrobić kalendarz?

Gotowi na odrobinę kreatywności? Przeczytaj ten przewodnik i określ, jakiego typu i rozmiaru kalendarza chcesz używać. Nie musisz się ograniczać! Zawsze możesz zaprojektować wiele kalendarzy do użytku w całym domu. Rozważ umieszczenie planera ściennego w kuchni i użycie kalendarzowej podkładki pod mysz w biurze. Gdy już ustalisz rozmiar i styl, którego chcesz użyć, potem zacznij korzystać z internetowego kreatora kalendarzy. W zależności od wybranego stylu będziesz mieć opcje dostosowania tła, układu, tekstu i ozdobników. Upewnij się, że kalendarz odzwierciedla pożądany zakres dat.

Idealny typ i rozmiar kalendarza zależy od Twoich preferencji i potrzeb. To, co działa w przypadku jednej osoby, może okazać się nieskuteczne dla innych. Upewnij się, że kierujesz się osobistymi preferencjami. Niezależnie od rodzaju wybranego kalendarza pamiętaj, że warto go spersonalizować. Bądź kreatywny, korzystając z  obrazów, cytatów i kolorów, aby uzyskać jedyny w swoim rodzaju prezent lub dodatek na biurko. Ty i Twoi bliscy będziecie uśmiechać się przez cały rok!

Exit mobile version