Promocje do -40%

Sprawdź
0 produktów

Kalendarz ścienny - przydatna domowa dekoracja

Kalendarz ścienny w niejednym domu stanowi niezbędny element wyposażenia pełniący zarazem funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną. Za pomocą kalendarza ściennego odnajdujemy się w codziennej rzeczywistości, odliczamy dni tygodnia i miesiąca oraz snujemy plany na przyszłość. W kalendarzu ściennym zaznaczamy też ważne dla nas daty takie, jak urodziny bliskich osób, wizyty u lekarzy, zebrania w szkole, czy spotkania o charakterze biznesowym.

Dawniej kalendarz ścienny był głównym, a nawet jedynym narzędziem służącym do odliczania przemijających dni. Obecnie dysponujemy znacznie większym zakresem metod, które nam w tym pomagają. Kalendarze cyfrowe dostępne niemal na każdym urządzeniu elektronicznym, w tym w smartfonach, komputerach, czy nawet na panelu radia oraz ekranie telewizora coraz częściej wypierają tradycyjny sposób odmierzania czasu. Okazuje się jednak, że kalendarze ścienne to wcale nie przeżytek i nadal cieszą się niesłabnącą popularnością, nie tylko wśród tradycjonalistów. Do przyczyn takiego stanu rzeczy leży na pewno fakt, że, aby skorzystać z kalendarza ściennego nie trzeba wykonywać żadnych angażujących czynności, wystarczy szybko zerknąć w jego kierunku, aby zdobyć potrzebną dla siebie wiedzę. Po drugie, kalendarz ścienny stanowi bardzo ciekawą dekorację wnętrza. Różnorodność pięknie ilustrowanych kalendarzy ściennych pozwala wybrać motyw zgodny z zainteresowaniami użytkownika, który w dodatku będzie wspaniale prezentował się zawieszony na ścianie w kuchni, w przedpokoju lub w sypialni. Po trzecie, współcześnie dostępne możliwości osobistych personalizacji, pozwalają stworzyć kalendarz ścienny szyty na miarę własnych potrzeb lub na prezent dla bliskiej osoby.

Kalendarz ścienny personalizowany

W sklepie internetowym Empik Foto masz szansę stworzyć wyjątkowy kalendarz ścienny dla siebie lub dla bliskiej osoby. Oferujemy Ci ogromny wybór wzorów i motywów, które możesz wykorzystać do wykonania osobistego kalendarza w wybranym wariancie i formacie. Kalendarz ścienny możesz zamówić nawet w środku roku, gdyż dajemy Ci szansę wybrania miesiąca początkowego, od którego kalendarz będzie pomagał Ci odliczać czas. Kalendarz ścienny ze zdjęciami to fantastyczny pomysł na sentymentalną domową dekorację, która będzie przywoływać miłe wspomnienia. Każda strona kalendarza może stanowić indywidualny projekt zapewniający zupełnie odmienne doznania. Sam zaznacz wszystkie istotne daty, wpisz swoje cele, marzenia i plany do zrealizowania w kolejnych miesiącach i z radością obserwuj jak się, spełniają. Kalendarz ścienny ze zdjęciami z wakacji, świąt, urodzin, imieniny, rozpoczęcia roku szkolnego, wypadów weekendowych, czy innych ważnych wydarzeń w życiu rodziny to także wspaniały pomysł na prezent dla kogoś bliskiego.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!