blog.empikfoto.pl

Plakaty do przedpokoju i salonu – dla wnętrz urządzonych ze smakiem!

plakaty do przedpokoju

Plakaty do przedpokoju i salonu to hit, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Są stylowe, eleganckie i pozwolić sobie na nie może każdy. Z obrazem, napisem, a może ze zdjęciem? Sprawdź, jakie rodzaje plakatów warto wziąć pod uwagę podczas urządzania domu!

Plakaty na ścianie – dekoracje w dobrym tonie

Plakaty do przedpokoju i salonu świetnie sprawdzą się w roli obrazów. Większa różnorodność i dostępność z pewnością świadczy na ich korzyść. Można je umieścić nad biurkiem, kanapą, a także stworzyć wyjątkowe kompozycje zajmujące nawet całą ścianę. Spośród jakich plakatów dekoracyjnych możesz wybierać?

Plakaty do przedpokoju i salonu z gotową grafiką

Wśród plakatów z gotowymi grafikami każdy może znaleźć coś dla siebie. Najpopularniejsze są wzory botaniczne, widoki z różnych miejsc świata, mapy, reprodukcje lub wariacje inspirowane znanymi dziełami sztuki, a także hasła: cytaty, hasła słownikowe, motywujące motta. Można dopasować konkretną grafikę i tekst do pomieszczenia, w którym je powiesimy. Świetnie sprawdzi się w gabinecie lub nad biurkiem przy biblioteczce. W ten sposób dopasujemy plakat do każdego miejsca, tworząc przyjazną i ciepłą atmosferę.

Dekoracyjne plakaty z napisami

Plakat przedpokoju i salonu z gotowym napisem, hasłem bądź cytatem to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie minimalizm. Motywacyjne hasła i słowa ulubionych autorów wiszące na ścianie będą przemawiać nie tylko do nas, ale także do osób, którzy będą u nas gościć. To sposób na nadanie mieszkaniu indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Aby plakat był jeszcze bardziej Twój, w naszym sklepie możesz go przygotować samodzielnie. Plakat z Twoim napisem może być także prezentem dla kogoś bliskiego. W naszej ofercie znajdziesz wiele szablonów, które możesz spersonalizować. Zostały one przygotowane z myślą o każdej okazji: osiemnastych urodzinach, Dniu Matki, Ojca, Babci i Dziadka, urodzinach przyjaciółki, ślubu znajomych, itd. Możesz na nich umieścić imię i nazwisko obdarowywanej osoby, dzięki czemu plakat stanie się zupełnie wyjątkowy i z pewnością zawiśnie na honorowym miejscu.

Plakaty z Twoim zdjęciem

Najbardziej osobiste będą jednak plakaty ze zdjęciami. Dają one możliwość powieszenia na ścianie zdjęcia, które będzie wyglądać zdecydowanie bardziej elegancko niż fotografia umieszczona w ramce. Inną opcją jest stworzenie kolażu, a więc umieszczenie na ścianie swoistego albumu, wypełnionego wspomnieniami i bliskimi osobami. W naszej ofercie znajdziesz szablony zarówno uniwersalne, jak i tematyczne, które pozwolą Ci na stworzenie plakatu dopasowanego do każdej okazji. Oferujemy Ci także możliwość stworzenia kolażu, którym umieścisz zdjęcia z wakacji czy też z podróży poślubnej. W ramce, obok zdjęć lub pod nimi, znajdzie się hasło lub cytat, które będą Ci przypominać o radosnych chwilach.

Jaki plakat dekoracyjny wybrać?

Na to pytanie nie możemy dać jednoznacznej odpowiedzi. Każdy z rodzajów plakatów ma swój urok i może być dopasowany do charakteru i wystroju Twojego wnętrza. Plakaty z gotowymi grafikami dodadzą elegancji i zastąpią staromodne obrazy. Plakaty z napisami będą motywować do działania lub wywoływać uśmiech na twarzy. Fotoplakaty natomiast stanowić będą wyjątkową galerię wspomnień, którą będziemy mogli podzielić się z odwiedzającymi nas bliskimi. Można też dopasować każdy z nich do pomieszczenia, w którym je umieścisz. Fotoplakaty najlepiej sprawdzą się na ścianie sypialni, a więc w pokoju najbardziej osobistym i prywatnym. Eleganckie grafiki będą się świetnie prezentować w salonie, a ulubione cytaty i hasła – w jadalni, gdzie pomogą Ci dobrze zacząć dzień.

Zajrzyj na naszą stronę, zaczerpnij inspiracji i zamów projekt plakatu dekoracyjnego, który sprosta Twoim oczekiwaniom!

Exit mobile version