Oferta szkolna do -50%

Sprawdź

Plakaty z Twoim zdjęciem dla Mamy

0 produktów

Plakat dla mamy - oryginalny pomysł na prezent

Co podarować swojej mamie na takie okazje, jak Dzień Matki, urodziny lub święta, aby pokazać, jak bardzo jest Ci bliska? Twoja mama to z pewnością wyjątkowa osoba, dlatego zasługuje na nietuzinkowy prezent. Personalizowany plakat dla mamy może okazać się niezwykle trafionym i niepospolitym upominkiem, który wywoła uśmiech na jej twarzy oraz sprawi, że poczuje się doceniona. Plakat na Dzień Mamy zrealizowany według indywidualnego pomysłu może stać się także cenną i wartościową pamiątką, którą Twoja mama z wielką dumą zawiesi na ścianie w swojej sypialni lub w salonie. W asortymencie sklepu internetowego Empik Foto znajdziesz kilka rodzajów plakatów dla mamy:

  • plakat drukowany na papierze fotograficznym o gramaturze 270g/m2,
  • plakat drukowany na płycie z twardej pianki o grubości 5 mm,
  • plakat oprawiony w elegancką ramkę wykonaną ze sklejki z wytrzymałą szybką pleksi.

Do zaoferowania mamy także mnóstwo atrakcyjnych szablonów umożliwiających Ci stworzenie prawdziwego arcydzieła. Plakat na Dzień Mamy możesz zamówić w dowolnym formacie, w pionie lub w poziomie tak, aby pasował do wystroju i stał się nadzwyczajną ozdobą wnętrza.

Co można umieścić na plakacie dla mamy?

Na plakacie dla mamy zamieść dowolną fotografię, np. zdjęcie portretowe swoje lub mamy. Kolaż zdjęć z różnych okresów życia to równie dobry pomysł na plakat, który z pewnością będzie przywoływał wiele miłych wspomnień. Fotografia rodzinna wykonana przez profesjonalnego fotografa, a potem naniesiona na wysokiej jakości plakat może okazać się szczególnie cenną pamiątką także dla przyszłych pokoleń.

Tworzenie plakatu na Dzień Matki to także okazja do zamieszczenia na obrazku inspirujących haseł motywacyjnych, sentencji, cytatów, tekstów piosenek, czy treści humorystycznych, które każdego dnia odgonią wszystkie małe lub większe smutki. Plakat dla mamy daje Ci również możliwość realizacji swoich twórczych pasji i zamiłowań. Możesz na nim zamieścić grafiki lub obrazy swojego autorstwa, które pozwolą Ci wyrazić swoją miłość i uznanie dla mamy.

Plakat dla mamy - dlaczego warto?

Obdarowywanie bliskich osób prezentami personalizowanymi to doskonały sposób, aby wyrazić swój szacunek, emocje i uczucia kierowane do drugiej osoby. Plakat dla mamy to przystępny cenowo upominek, który możesz dostosować do jej osobistych preferencji. Jeśli Twoja mama lubi przebywać na łonie natury, plakat z motywami roślinnymi lub zwierzęcymi na pewno przypadnie jej do gustu. Z kolei mamy, które przejawiają zainteresowanie literaturą, docenią plakat zawierający cytat z ulubionej powieści lub fragment wiersza ukochanego autora. Niezależnie od tego, czym interesuje się Twoja mama i w jaki sposób najchętniej spędza swój wolny czas, z pewnością wybierzesz dla niej odpowiedni plakat na Dzień Matki, który udekoruje wnętrze domu i dostarczy wiele pozytywnych przeżyć.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!