Promocje do -35%

Sprawdź
0 produktów

Sztuka tworzenia wspomnień - personalizowany plakat jako prezent dla babci i dziadka

Chciałbyś podarować swoim dziadkom wyjątkowy prezent, który będzie dla nich źródłem miłych wspomnień i pozytywnych emocji? Nie interesują Cię pospolite i oklepane upominki w postaci pudełka herbaty, bombonierki, czy ciepłych skarpet? Szukasz czegoś szczególnego, w co będziesz mógł włożyć swoje serce, czas i zaangażowanie oraz wyrazisz swoje najszczersze uczucia? Naszym zdaniem to bardzo dobry trop, którym warto podążać, bo o takich prezentach nigdy się nie zapomina i stanowią one cenną pamiątkę na wiele długich lat. No dobrze! Ale w takim razie, jaki prezent spełni wszystkie powyższe wymagania? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję, która z pewnością nie zawiedzie ani Ciebie, ani Twoich dziadków. Plakat na Dzień Babci i Dziadka to upominek, za pomocą którego zrealizujesz swoje założenia, a dodatkowo będzie stanowił nietuzinkową dekorację wnętrza domu lub mieszkania Twoich dziadków.

Plakat na Dzień Babci i Dziadka z Twoim zdjęciem lub nadrukiem

Personalizowany plakat dla dziadków dostępny w asortymencie sklepu internetowego Empik Foto daje Ci możliwość wyrażenia siebie i podkreślenia relacji między Tobą, a dziadkami. Możesz go stworzyć zupełnie od podstaw lub skorzystać z gotowych propozycji, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o babci i dziadku. Znajdziesz tu plakaty na Dzień Babci i Dziadka drukowane na papierze fotograficznym, które dodatkowo możesz oprawić w elegancką ramę oraz plakaty na piance do bezpośredniego zamocowania na ścianie. Plakat dla dziadków możesz zaprojektować w jednym z dostępnych formatów, w pionie lub poziomie i z dowolnym nadrukiem. Pomyśl, co chciałbyś przekazać swoim dziadkom, zastanów się, jaki rodzaj nadruku ma szansę sprawić im najwięcej przyjemności oraz każdego dnia wywoływać uśmiech na ich twarzach.

Plakat na Dzień Babci i Dziadka - pomysły

Plakat dla dziadków daje Ci nieograniczone możliwości tworzenia. Możesz na nim umieścić wspólne zdjęcie ukochanych dziadków, fotografię rodzinną z ważnej uroczystości, zdjęcie wnuków lub kolaż rozmaitych zdjęć, które będą przywoływać miłe wspomnienia. Plakat dla babci i dziadka może też przedstawiać replikę wybranego dzieła sztuki, grafikę narysowaną przez Ciebie, życzenia, gratulacje, sentencję życiową, sentymentalny wiersz lub hasło motywacyjne, które będzie mobilizować dziadków do codziennego działania. Dzięki nowoczesnej technologii druku i wysokiej jakości wykonania oferowanych przez sklep internetowy Empik Foto masz szansę zaprojektować prawdziwe arcydzieło, które dogłębnie poruszy serce dziadków i stanie się dla nich niezwykle wartościową pamiątką na lata oraz wyjątkową dekoracją domu lub mieszkania.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!