Promocje do -30%

Sprawdź
0 produktów

Personalizowany plakat urodzinowy dla dorosłych i dla dzieci

W ofercie sklepu internetowego Empik Foto znajdziesz mnóstwo pomysłów i inspiracji na oryginalne, personalizowane prezenty dla bliskich. Plakat na urodziny to jedna z naszych najciekawszych propozycji. Jeśli chcesz, aby upominek od Ciebie został zapamiętany, zachwycił swoją wyjątkowością i zdobił wnętrze domu solenizanta, to zamów plakat z własną grafiką lub zdjęciem i podaruj go bliskiej osobie w dniu urodzin.

Urodziny to taka okazja, którą każdy z nas obchodzi co roku. Niekiedy już kilka tygodni wcześniej głowimy się nad ciekawym i unikatowym prezentem dla solenizanta. Zarówno osobie dorosłej, jak i dziecku może spodobać się upominek w postaci personalizowanego plakatu na urodziny, który będzie nawiązywał do indywidualnych pasji i zainteresowań.

Dlaczego plakat personalizowany na urodziny to dobry pomysł na prezent?

Plakat urodzinowy zrealizowany zgodnie z gustem i potrzebami konkretnej osoby może stać się wyjątkowym elementem domowej aranżacji, która będzie również przywodzić na myśl miłe wspomnienia.

Na plakacie urodzinowym możesz umieścić, co tylko chcesz. Zasiej pomysł w swojej głowie i przejdź do jego realizacji za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Dajemy Ci wszystkie narzędzia niezbędne do zaprojektowania unikalnego plakatu na urodziny. Udostępniamy Ci także garść inspiracji, które mogą nakierować Cię na odpowiedni tor.

Plakat na urodziny dla dziecka z jego ulubioną postacią z bajki lub nawiązująca do jego pasji związanej ze sportem, zwierzętami, czy grą na instrumencie może wzbudzić wiele pozytywnych emocji i zamieni sypialnię malucha w przyjazną przestrzeń, która inspiruje. Rozważając pomysł na plakat urodzinowy dla osoby dorosłej, warto uwzględnić propozycję w postaci wydrukowanego zdjęcia solenizanta lub kolażu zdjęć, np. ze wspólnej podróży, wakacji, świąt lub innych radosnych okoliczności. Można też zdecydować się na plakat urodzinowy upamiętniający wyjątkowy dzień, jakim jest kolejny jubileusz i nadrukować na nim życzenia, datę, liczbę symbolizującą rocznicę urodzin, a także hasło motywacyjne, które wniesie nową energię na kolejne lata życia.

Plakat na urodziny - jak zamówić?

Aby zamówić plakat personalizowany na urodziny, wystarczy skorzystać z naszego kreatora on-line, dzięki któremu stworzysz oryginalny projekt bez wychodzenia z domu. Wybierz format dla swojego plakatu i nanieś na niego dowolne grafikę, zdjęcia i/lub tekst, a potem przejdź do procesu składania zamówienia. Naszym zadaniem jest dostarczenie Ci dekoracji najwyższej jakości, która będzie zdobić wnętrze osoby obdarowanej i z pewnością stanie się dla niej nadzwyczajną pamiątką.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!