Oferta szkolna do -50%

Sprawdź

Plakaty na 18 urodziny

0 produktów

Plakat na 18. urodziny - pomysł na personalizowany prezent

18. urodziny to wyjątkowa okazja, która z reguły jest hucznie celebrowana przez solenizanta i jego bliskich. W tym dniu warto podarować młodemu dorosłemu nietuzinkowy prezent, który wywoła zachwyt i dostarczy mnóstwo pozytywnych emocji.

Plakat personalizowany na 18. urodziny jest właśnie taką propozycją! Etap przejścia w dorosłość symbolizowany przez dzień 18. urodzin często przynosi człowiekowi dodatkowe doznania w postaci robienia wewnętrznych podsumowań, wracania do wspomnień z okresu dzieciństwa, czy tworzenia w głowie planów na przyszłość! Plakat na 18-stkę z inspirującą grafiką to pomysł na osobisty upominek, który ma szansę stać się nadzwyczajną pamiątką na całe życie.

Jak przygotować plakat personalizowany na 18. urodziny?

Nie ma cenniejszego podarunku niż ten, który został przygotowany samodzielnie oraz w który włożyło się swoje zaangażowanie, pasję i serce. 18. urodziny zasługują na prezent niebanalny, osobisty i podkreślający ważność chwili. Plakat personalizowany na 18. urodziny to świetny sposób, aby wyrazić swoje uczucia, a także po prostu sprawić radość obdarowanej osobie i wywołać w niej pozytywne emocje.

Na plakacie na 18-stkę można nadrukować dowolną grafikę. Jeśli zdecydujesz, że wartość sentymentalna podarunku jest dla Ciebie najważniejsza, stwórz plakat wspomnień wypełniony wspólnymi zdjęciami z solenizantem. Plakat może mieć też charakter bardziej humorystyczny. Śmieszne życzenia, grafika symbolizująca wzniesienie toastu, czy hasło motywacyjne na nowy etap życia to równie świetne pomysły na plakat na 18. urodziny.

Plakaty personalizowane umożliwiają stworzenie indywidualnego projektu, który będzie dopasowany do stylu i upodobań osoby obdarowanej. Mogą one stanowić unikalną dekorację sypialni młodego dorosłego oraz być źródłem wspomnień niepowtarzalnej imprezy wyprawionej z okazji urodzin. Upominek w postaci plakatu na 18. urodziny może być podarowany zarówno przez przyjaciół i znajomych, jak i rodziców, rodzeństwo, czy dalszych krewnych.

Plakat na 18. urodziny zamów w sklepie Empik Foto

W naszym sklepie internetowym Empik Foto masz szansę zaprojektować i zamówić personalizowany plakat na 18. urodziny najlepszej jakości. Wybierz format plakatu, dobierz do niego ramkę i nanieś grafikę, czy życzenia zgodnie ze swoim pomysłem. Inwestycja w upominek jest niewielka, za to może sprawić osobie obdarowanej mnóstwo radości. Dysponujemy najnowocześniejszymi technologiami druku, gwarantując, że będziesz zadowolony z ostatecznego efektu. Zaskocz bliską osobę nietuzinkowym prezentem, który będzie stanowić dla niej także wyjątkową pamiątkę!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!