blog.empikfoto.pl

Pomysły na prezent dla rodziców na święta

Szukacie pomysłów na prezent dla rodziców na święta? To właśnie przede wszystkim oni zasługują na naprawdę wyjątkowy podarunek. Podarunek pełen emocji, miłości i wspomnień, który sprawi im mnóstwo radości. Jeśli jeszcze nie wiecie co przygotować jako prezent dla rodziców na święta – zobaczcie nasze propozycje!

Rodzinna fotoksiążka – doskonały pomysł na prezent dla rodziców na święta

Wasi rodzice z całą pewnością bardzo doceniają każdą chwilę, którą mogą spędzać razem z Wami. I to właśnie te chwile są dla nich najpiękniejszymi wspomnieniami. A czy można podarować bardziej wzruszający prezent niż wspólne momenty, do których można powracać kiedykolwiek tylko ma się na to ochotę? Rodzinna fotoksiążka to doskonały pomysł na prezent dla rodziców. To coś o wiele więcej niż klasyczny album z fotografiami, bowiem zawiera pełną emocji historię stworzoną z Waszych zdjęć. Pięknych wspomnień, ciepłych chwil i ulotnych momentów. W naszym serwisie czekają na Was fotoksiążki w najróżniejszych formatach, a z myślą o rodzicach przygotowaliśmy specjalne szablony – od bardzo eleganckich, w których znajdziecie klasyczne ramki i małe ornamenty, aż po nowoczesne, zabawne i bardzo uniwersalne, w których możecie wykorzystać przeróżne tła i kliparty.

W fotoksiążce możecie wykorzystać dowolne zdjęcia, ale najbardziej wzruszającym prezentem będzie z pewnością mała podróż w czasie. Wybierzcie więc fotografie ze swojego dzieciństwa. Jeśli to możliwe – także z czasów młodości Waszych rodziców i przygotujcie wyjątkową kronikę rodzinną, do której z całą pewnością będą z chęcią powracać nie tylko rodzice, ale i Wy.

Fotokalendarz – podaruj wspomnienia na każdy dzień w roku

Fotokalendarz to kolejny świetny pomysł na prezent dla rodziców pod choinkę. Czy jest w Waszej rodzinie ktoś kto lepiej niż oni pamięta o wszystkich wyjątkowych świętach i ważnych datach? Z całą pewnością nie! Na stronie Empik Foto możecie przygotować fotokalendarze z wykorzystaniem Waszych ulubionych zdjęć, dzięki czemu podarujecie rodzicom najpiękniejsze wspomnienia na każdy z 365 dni nadchodzącego roku. W projekcie możecie także zaznaczyć własne rocznice, urodziny i ważne święta, dzięki czemu fotokalendarz stanie się w pełni spersonalizowanym prezentem. Koniecznie zaznaczcie też datę pierwszej randki rodziców! Z całą pewnością wprawicie ich w świetny nastrój!

Spersonalizowany kubek – pomysł na prezent dla rodziców, którzy cenią każdą chwilę z najbliższymi

Jeśli zerknięcie na kalendarz każdego poranka ma przypominać rodzicom o najpiękniejszych wspomnieniach to czemu nie mieliby wracać do najmilszych chwil także podczas śniadania? Spersonalizowany kubek to świetny pomysł na prezent dla rodziców, którzy nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia bez wspólnie wypitej kawy. W naszym serwisie czeka na Was mnóstwo wyjątkowych szablonów, w których możecie wykorzystać ulubione zdjęcia lub zabawne hasła. Kubek z napisem „Najlepszy tata na świecie” z pewnością poprawi humor każdemu tacie, a mama ucieszy się jeśli każdego ranka przeczyta „Cześć! Wyglądasz dziś pięknie!”. Chcesz zobaczyć wszystkie szablony? Kliknij TUTAJ!

Zimowy kubek z kolekcji Zimowa Kraina rozświetli wszystkie ponure wieczory –Kubek, Kolekcja Zimowa Kraina

Fotoobraz – pomysł na prezent do domu

Fotoobraz to kolejny świetny pomysł na prezent pod choinkę dla rodziców. Czym różni się od klasycznych zdjęć w ramce? Fotoobraz jest drukowany na specjalnym płótnie, które rozciągamy na drewnianej ramie malarskiej o bokach o grubości 2cm lub 4cm. Boki zostają także zadrukowane, dzięki czemu nie ma konieczności wykorzystywania dodatkowych obramowań i mocowań. Projektując fotoobraz, także możecie skorzystać z gotowych szablonów. Przygotuj wyjątkowy, w 100% spersonalizowany prezent dla rodziców na święta, który już niebawem zawiśnie na honorowym miejscu w salonie.

Etui – oryginalny prezent dla zapracowanych

Jeśli Wasi rodzice są strasznie zapracowani to doskonałym pomysłem na prezent pod choinkę będzie etui ze zdjęciem! Każda wykonana na rozmowa, każdy wysłany sms i każdy odebrany mail będzie przypominał im o najfajniejszych momentach, które razem przeżyliście. W naszym serwisie czekają gotowe szablony, w których znajdziecie nie tylko ramki i kliparty, ale także napisy i cytaty. Dzięki nim możecie dopasować prezent do charakteru rodziców i wręczyć im dwa różne etui – jedno dla Mamy-Szefowej, a drugie dla Taty-Szefa. Chcesz zobaczyć wszystkie?

Wystylizuj swój telefon na święta – nie tylko poprzez ustawienie świątecznej tapety. Stwórz spersonalizowane świąteczne etui w promocyjnej cenie.

Koszulka ze zdjęciem – pomysł na zabawny prezent dla mamy i taty

T-shirt ze zdjęciem to świetny pomysł na prezent dla rodziców, którzy mają niezłe poczucie humoru. Wystarczy, że wybierzecie ulubione zdjęcia i dodacie do nich kilka zabawnych podpisów, a resztą zajmiemy się my. Oczywiście i w tym wypadku możecie skorzystać z gotowych szablonów. Jednak doskonałym pomysłem na prezent na święta będą koszulki w 100% spersonalizowane. Z całą pewnością Wasz tata ma ulubione powiedzonko, a mama cytat, po który często sięga. Koniecznie je wykorzystajcie, a radość gwarantowana!

Exit mobile version