Oferta szkolna do -50%

Sprawdź
0 produktów

Etui na telefon ze zdjęciem - podkreśl swój styl

Każdy z nas pragnie podkreślać swoją osobowość ubiorem, fryzurą, biżuterią, czy gadżetami, którymi się otacza. Niektórzy bardzo starannie dobierają każdy element stylizacji tak, aby oddać swoją indywidualność i temperament, a także wzbudzić podziw u innych ludzi. Telefon to równie ważna część stylu oraz niezbędny element współczesnego stylu życia. Już dawno przestał pełnić funkcję jedynie narzędzia do komunikacji. Design i marka smartfona personalizują osobę i określają jej styl. Każdy indywidualnie dobiera dla siebie tapetę na telefon, konfiguruje pulpit i funkcjonalność pod własne preferencje oraz kupuje dodatkowe akcesoria takie, jak na przykład etui na telefon. A co myślisz o tym, aby od podstaw zadecydować o wyglądzie swojego pokrowca na smartfon? Personalizowane etui na telefon dostępne w ofercie sklepu internetowego Empik Foto umożliwia Ci stworzenie oryginalnego i unikatowego projektu, który jeszcze lepiej podkreśli Twoją naturę i zainteresowania!

Personalizowane etui na telefon - ochrona na miarę Twoich oczekiwań

Jeśli nie możesz dobrać idealnego pokrowca na swój telefon, zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem i zamów personalizowane etui dopasowane do Twoich potrzeb i indywidualnego stylu.

W sklepie internetowym Empik Foto znajdziesz etui na telefon dedykowane różnym markom i modelom smartfonów takich, jak Apple, Samsung, Motorola, Xiaomi, czy Oppo. Wybierz odpowiedni rozmiar pokrowca i rozpocznij personalizację. Chciałbyś mieć etui na telefon ze zdjęciem? Nie ma problemu! Możesz stworzyć etui na telefon z własnym zdjęciem, fotografią bliskich Ci osób, czy fotką pupila. Jeśli jednak ten pomysł Cię nie przekonuje, wybierz inny motyw graficzny nawiązujący do Twoich pasji i zainteresowań. Nie ma też żadnych przeciwwskazań, abyś na pokrowcu zamieścił dowolne napisy, kształty i inne elementy dekoracyjne. Potrzebujesz codziennej dawki motywacji? Nanieś na etui hasła, które będą Cię dopingować albo treść inspirującego Cię wiersza. Personalizowane etui na telefon możesz stworzyć dla siebie oraz na prezent dla partnera, męża, dziecka, mamy, taty, brata, siostry, czy przyjaciela. Twój syn właśnie uczy się tabliczki mnożenia? Pomysł na prezent masz gotowy! Twoja córka właśnie próbuje opanować dział gramatyki z języka angielskiego? Ułatw jej zadanie! Twoja mama kocha otaczać się kwiatami? Kwiatowe etui z pewnością przypadnie jej do gustu. Pomysłów na personalizowane etui na telefon jest naprawdę mnóstwo. Wybierz grafikę, która najlepiej spełni oczekiwania Twoje lub Twoich bliskich i zaprojektuj etui skrojone na miarę!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!