KONKURSY

5 powodów, dla których warto wziąć udział w Konkursie Fotograficznym Empikfoto

Konkurs Fotograficzny Empikfoto

Cały czas trwa 9. edycja Konkursu Fotograficznego Empikfoto. Nadal zastanawiacie się czy przesłać do nas swoje zdjęcia i walczyć o bardzo atrakcyjne nagrody? W takim wypadku poznajcie 5 powodów, dla których zdecydowanie warto!

Konkurs Fotograficzny Empikfoto to konkurs dla fotoamatorów

Martwicie się czy Wasze zdjęcia są wystarczająco dobre, by przesłać je na Konkurs? KFE jest co roku organizowany właśnie dla fotoamatorów – wszystkich osób, które po prostu kochają fotografię! Nasze Jury skupia się nie tylko na technice wykonania zdjęcia i warsztacie, ale także na kreatywności Autora oraz ładunku emocjonalnym, jakie niesie ze sobą fotografia. Dlatego nie musicie obawiać się o to, że Wasze ujęcia zostały wykonane zbyt mało profesjonalnie – pokażcie nam Waszą wyobraźnię!

Dzięki KFE możesz poprawić swój warsztat

Konkurs to zawsze duże wyzwanie, więc prawdopodobnie część z Was będzie chciała wykonać zdjęcie specjalnie na KFE. To szansa na to, by sięgnąć do ciekawych książek i poradników lub poczytać nieco o technice fotografii w sieci. Być może na co dzień trudno znaleźć na to czas, a chęć zgłoszenia zdjęć do Konkursu może być inspirująca. Poza tym Wasze zdjęcia zobaczą inni oraz możecie walczyć o nagrody, które pomogą Wam szkolić posiadane już umiejętności.

Dowiedz się, co o Twoich zdjęciach sądzą inni

Nad przesłanymi na Konkurs Fotograficzny Empikfoto zdjęciami pochyla się nie tylko Jury. W tej edycji po raz kolejny przygotowaliśmy Nagrodę Publiczności, którą otrzymają Autorzy zdjęć z największą liczbą oddanych przez gości głosów. Dodając swoje zdjęcia, jako zgłoszenie, możecie je więc opublikować także na swoich profilach w social media i śledzić ilość zdobytych głosów, by dowiedzieć się czy Wasze fotografie podobają się szerszej publiczności.

Masz szansę walczyć o atrakcyjne nagrody

I to atrakcyjne przede wszystkim dla fotografów! W tej edycji do wygrania lustrzanka cyfrowa Nikon D5600 z obiektywem AF-P 18–55VR KIT, weekendy w hotelach Accor Hotels w całej Polsce, Kursy Fotograficzne Akademii Nikona oraz bony o wartości 500 zł do wykorzystania w naszym serwisie. Każda z tych nagród może przyczynić się do poprawy Waszego warsztatu fotograficznego lub zainspirować do robienia jeszcze lepszych zdjęć! Warto? Warto!

Konkurs Fotograficzny Empikfoto może być początkiem Twojej fotograficznej przygody

Wielu Laureatów poprzednich edycji Konkursu Fotograficznego Empikfoto rozwija swoją fotograficzną pasję. Być może to właśnie udział w KFE stał się dla nich inspiracją, a być może bardziej uwierzyli w swoje umiejętności. To także ogromna szansa dla Was, by wypromować swoje zdjęcia, robić ich jeszcze więcej i ostatecznie hobby zamienić w zawód!

Chcesz wziąć udział w Konkursie Fotograficznym Empikfoto? Kliknij poniższy banner i prześlij do nas swoje zgłoszenie!

Udostępnij:

Zostaw komentarz