LIFESTYLE

Jak w oryginalny sposób spędzić Walentynki? Zobacz najlepsze pomysły!

poduszka

Jeśli jeszcze nie zastanawialiście się nad tym, jak spędzić tegoroczne Walentynki, to już najwyższy czas! W końcu nie chcecie na ostatnią chwilę szukać wolnego miejsca w restauracji lub, co gorsza, czekać aż wasz partner wpadnie na pomysł wspólnego wyjścia (co może zadziać się dopiero 13. lutego). Lepiej zawczasu się przygotować i przejąć inicjatywę. Podpowiadamy więc, jak możecie spędzić ten dzień tak, aby Wasza druga połówka zapamiętała go na długo!

Pamiętajcie, że Walentynki to nie tylko okazja do spędzenia czasu z ukochanym. To również doskonały dzień na wspólny wypad z przyjaciółką, bratem czy mamą. Nikt nie powiedział, że 14. lutego zarezerwowany jest jedynie dla par. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, które sprawdzą się zarówno w przypadku romantycznej randki, jaki i szalonego wypadu babską ekipą. Gotowi? To notatnik w dłoń i planujemy!

Randka w ciemno

Już od dawna wiadomo, że wyłączenie jednego zmysłu pozwala wyostrzyć te pozostałe. Nie inaczej jest ze spożywaniem kolacji w…całkowitej ciemności. Kiedy wasze oczy będą zasłonięte, kubki smakowe mogą zwariować przy najprostszych potrawach. To propozycja nie tylko dla miłośników kulinarnych doświadczeń, ale dla wszystkich kochających dobre jedzenie i zagadki w jednym. Kolacja w takiej formie zapewni wieczór pełen śmiechu i pasjonujących rozmów zarówno grupie przyjaciół, jak i świeżo poznanej parze. 

walentynki

Spotkanie z adrenaliną

Lubicie adrenalinę, a spotkania z najbliższymi zazwyczaj okraszone są szczyptą rywalizacji? Takich emocji dostarczy wam strzelnica. Niezależnie od tego czy będzie to jedno z pierwszych spotkań, czy kolejna już randka, ta propozycja będzie ekscytująca i dostarczy wam sporej dawki adrenaliny. Dodatkową atrakcją może być konkurs na najlepszego strzelca czy składanie broni na czas. Niezależnie od tego, czy na strzelnicę wybierzesz się z mężem, bratem czy przyjaciółką (a strzelać będziecie do zdjęć swoich byłych ?) wieczór na długo zagości w waszej pamięci!

Walentynki niech trwają… cały weekend

W tym roku Walentynki wypadają w piątek, co oznacza, że z jednego dnia możecie zrobić cały weekend atrakcji. Możecie wybrać się do SPA lub zaszyć w dziczy, która zagwarantuje wam spokój i… brak zasięgu ? W zależności od waszych preferencji możecie spędzać wieczory w baliach z gorącą wodą lub na ognisku z kiełbaskami. Szukając oryginalnych miejsc, możecie pokusić się o spanie w koronach drzew, lub wręcz przeciwnie, w domkach na wodzie. 

Wieczór filmowy w domu

Jeśli wolicie jednak spędzić ten wieczór z najbliższymi (najbliższym) w zaciszu własnego domu, to zastanówcie się nad zorganizowaniem maratonu filmowego. Co wam najbardziej w duszy gra? Horrory, filmy romantyczne, komedie, a może powtórka Przyjaciół czy Seksu w wielkim mieście? Do tego potrzebować będziecie pokaźnych zapasów popcornu i ulubionych napojów. Rozłożone na ziemi poduchy i koce pozwolą ugościć wszystkich przyjaciół.

Nie zapomnij o… Walentynce!

Niezależnie czy na ten wieczór zaprosicie przyjaciół, męża, narzeczonego, siostrę czy mamę, to warto przygotować dla nich Walentynkę, która będzie przypominać o wspólnie spędzonym czasie. Na stronie Empik Foto możecie skorzystać z gotowych szablonów, przygotowanych specjalnie na tę okazję lub zaprojektować kartkę według własnych upodobań. Możecie wybierać spośród minimalistycznych wzorów, kwiatowych motywów czy komiksowych szablonów! Umieśćcie na niej zdjęcie ukochanego lub to wspólne z siostrą, czy przyjaciółką i dodajcie kilka słów, które podkreślą waszą wyjątkową relację. 

Wszystkie szablony kartek walentynkowych znajdziecie na stronie Empik Foto.

Udostępnij:

Zostaw komentarz