LIFESTYLE

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych!

Chcielibyście poznać zasady powstawania doskonałego zdjęcia? A może szukacie okazji do zaprezentowania swoich prac i poddania ich profesjonalnej analizie? Już 26 września będziecie mieli ku temu okazję!

Akademia Fotografii i empikfoto.pl zapraszają do udziału w cyklicznych warsztatach fotograficznych w Empik Junior. Tematem pierwszego spotkania będzie analiza fotografii, które poprowadzi Bownik, wykładowca Akademii Fotografii. Na przykładzie uznanych już fotografii przybliży zasady i sposoby powstawania doskonałego zdjęcia. Swym fachowym okiem oceni także prace uczestników spotkania.

Zapraszamy do przynoszenia własnych zdjęć, które będzie można skonfrontować ze spojrzeniem profesjonalisty. Zdjęcia można również przesyłać na adres [email protected] w tytule wpisując ANALIZA. Wybrane projekty zostaną poddane analizie i posłużą jako przykład podczas wykładu.

Bownik

Rocznik 1977. Studiował na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS w Lublinie. W swoich fotograficznych realizacjach odwołuje się do koncepcji intelektualnych, rejestrując napięcia i utopie współczesnej cywilizacji, co widać w „Demontażu”, „Koleżankach i Kolegach”. Prawdziwym fundamentem były dla niego studia Fotografii i Multimediów na ASP w Poznaniu. Dlatego w swoich projektach z łatwością pokazuje oddziaływanie zjawisk technologicznych na codzienne życie. Z niektórymi z nich wyjeżdża za granicę – „Gamers” wystawił w Galerii m55 w Atenach, „Face Lifting” w Budapeszcie, „UMPOLEN” w Wiedniu. Wykłada na Akademii Fotografii w Warszawie i Krakowie.

Warsztat z analizy fotografii z Bownikiem
26.09.2012, (środa), godz. 18.00
Prowadzący: Bownik
Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa

www.bownik.eu
www.akademiafotografii.pl
www.empikfoto.pl

 Wydarzenie na Facebooku>

Udostępnij:

Zostaw komentarz