PORADNIKI

Czemu warto wcześniej kupić prezenty?

Świąteczna gorączka, która ogarnia wiele osób tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia sprawia, że w centrach handlowych pojawiają się „dzikie tłumy”, na parkingach nie ma miejsc, a najlepsze produkty są już mocno przebrane. Warto więc wybrać się po prezenty już teraz, aby zaoszczędzić sobie tradycyjnego wyścigu z czasem tuż przed Świętami. Zobaczcie, co możecie wtedy zyskać ?

Możliwość pełnego wyboru

Zdarza się, że gdy upatrzymy już idealny prezent dla bliskiej nam osoby okazuje się, że w ofercie nie ma już wybranego przez nas rozmiaru lub koloru, produkt w całości został wyprzedany (chyba najgorsza opcja) lub ostatnie dostępne sztuki są towarem poekspozycyjnym. Wtedy zaczynamy się stresować, atakujemy sprzedawców pytaniami, czy aby na pewno w żadnym sklepie nie została jeszcze jedna, ostatnia sztuka, lub piszemy do producentów, kiedy będzie kolejna dostawa. Czekamy z nadzieją na alert o dostępności lub codziennie dzwonimy do sklepu z prośbą o odłożenie konkretnej sztuki, kiedy tylko się pojawi. A jeśli powiemy Wam, że możecie pójść do sklepu i mieć pełen wybór? Nie biegać od sklepu do sklepu w nadziei, że gdzieś uchowała się ostatnia sztuka? Jest to możliwe ?

Brak problemów ze świąteczną dostawą

Coraz częściej zaczynamy szukać podarunków on-line. Okazuje się, że o ile w sklepach stacjonarnych nie zawsze są prezenty, które w pełni zaspokajają nasze potrzeby, to w Internecie jest (prawie) wszystko. Co więcej, przesyłki międzynarodowe to dzisiaj powszechnie dostępna usługa, dlatego zdarza się, że zamawiamy coś nawet z drugiej części globu. Niestety często okazuje się, że na przesyłkę trzeba czekać dwa lub trzy tygodnie. Co zrobić, jeżeli do Wigilii został już tylko tydzień? Możemy co prawda wydrukować voucher na wybrany prezent, a sam upominek dostarczyć później, jednak nie zobaczymy wtedy prawdziwej radości na twarzy osoby obdarowanej. Jeśli sklep ma swoją siedzibę w Polsce, możemy zastanowić się nad wycieczką do innego miasta, tylko po to, aby podarunek przybył na czas. Wyobraźcie sobie natomiast sytuację – wybieracie wymarzone produkty (i wszystkie są dostępne), a kurier pojawia się u Was na tydzień przed Świętami. Brzmi… relaksująco? ?

Pamiętajcie, że w EmpikFoto dostajecie gwarantowaną dostawę, jeśli zamówicie produkty do 10.12 (w przypadku fotoksiążek na papierze fotograficznym), 14.12 (kalendarze biurkowe), 15.12 (poduszki, puzzle, fotoramy, torby), 16.12 (książki standard i mini, obrazy, plakaty, etui, zaproszenia, albumy drewniane),  17.12 (kalendarze, kubki, panele) oraz 18.12 (zdjęcia).

Czas na przemyślenia

Kiedy stajemy przed wyborem odpowiedniego podarunku, często pojawiają się w naszej głowie racjonalne pytania: Może już ma coś takiego? A jeśli przestała lubić różowe flamingi? Czy ciocia nie chciała jej kupić czegoś podobnego? Jeśli na zakupy wybierzemy się jeszcze w listopadzie, będziemy mieli czas na konsultację z najbliższymi, lub delikatne podpytanie rodziny, czy wymarzony jeszcze kilka miesięcy temu prezent, nadal jest na liście must have osoby, którą chcemy obdarować.

Więcej złotówek w portfelu

Okazyjne ceny produktów, którymi sprzedawcy „atakują” nas tuż przed Świętami, mogą być jedynie złudnymi obniżkami – często przecenione zostają dosłownie ostatnie sztuki, produkty z ekspozycji lub z drobnymi wadami. Warto natomiast poszukać upragnionych prezentów w Black Friday, kiedy rabaty sięgają nawet 70%. Chcąc jeszcze bardziej zachęcić Was do wcześniejszego zaopatrzenia się w potrzebne podarunki, przygotowaliśmy akcję Uciekających Rabatów. Im wcześniej zamówisz, tym większy rabat otrzymasz! Fotoksiążki, kalendarze z Waszymi zdjęciami, poduszki, magnesy, kubki oraz wiele innych produktów, które możesz maksymalnie spersonalizować, już dzisiaj możesz zamówić z atrakcyjnym rabatem. Nie ma więc na co czekać ?

Brak tłumów w sklepach

Gigantyczne kolejki do kas, czy nerwowe przeciskanie się przez grupki osób, to całkowicie normalne, sklepowe zjawiska na kilka dni przed Świętami. Dodatkowo powinniśmy wziąć pod uwagę kilkadziesiąt minut straconych na poszukiwaniu wolnego miejsca parkingowego i świąteczne załamanie nerwowe gotowe… Spróbuj więc wybrać się do sklepu dzisiaj i zobacz, jaki komfort stanowi spokojne wybieranie wymarzonych upominków ?

Pamiętajmy, że świąteczne zakupy mogą być przyjemnością. Wystarczy już dziś zacząć się rozglądać za odpowiednimi podarunkami, aby czas przed Świętami spędzić na rodzinnym ubieraniu choinki. Jeśli jednak nie macie jeszcze planu na Święta, to warto zajrzeć do wpisu, który pomoże Wam się zorganizować. Powodzenia! ?

Fotoprezenty w atrakcyjnych cenach znajdziecie tutaj 🙂 

Udostępnij:

Zostaw komentarz