Konkurs

Dlaczego warto zgłosić się do Konkursu Fotograficznego EmpikFoto?

Cały czas trwa jubileuszowa, 10. edycja Konkursu Fotograficznego EmpikFoto. Swoje zgłoszenia możecie przesyłać do 23 września. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na udział w KFE, to poniżej prezentujemy Wam kilka powodów, które z pewnością pomogą Wam podjąć tę decyzję ?

Masz szansę na zwycięstwo!

Pamiętaj, że to konkurs fotograficzny dla amatorów. Nie będziesz mierzyć się z profesjonalnymi fotografami, więc Twoje szansę są naprawdę realne. Jeśli więc kochasz fotografię i myślałeś już o pokazaniu swoich kadrów szerszej publiczności, to nie masz się nad czym zastanawiać!

Możesz wygrać atrakcyjne nagrody

Głównym partnerem tej edycji jest marka Canon. Nagrody w konkursie są więc atrakcyjne, szczególnie dla amatorów fotografii. Osoby, które zdobędą pierwsze miejsce w każdej z kategorii otrzymają aparat marki Canon. Drugie miejsce zostanie nagrodzone voucherem o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com. Natomiast laureaci trzeciego miejsca będą mogli zapełnić swoje albumy zdjęciami, gdyż zdobędą voucher o wartości 500 zł do sklepu empikfoto.pl.

Zobaczysz, jak inni oceniają Twoje zdjęcia

Poza fotografiami nagradzanymi przez profesjonalne Jury, każde zdjęcie może również powalczyć o nagrodę publiczności. Udostępniaj swoją fotografię, zbieraj głosy i wygrywaj. Dzięki temu nie tylko będziesz miał szansę na zdobycie cennej nagrody, ale i przekonasz się, czy innym podobają się Twoje prace.

Wyciągniesz swoje fotografie z ukrycia

Wiele z wykonanych przez Ciebie pięknych zdjęć wciąż nie ujrzało światła dziennego? Warto więc wyciągnąć je z ukrycia i zgłosić do konkursu fotograficznego. Może będzie to Twój pierwszy krok na drodze do poważniejszego zainteresowania się fotografią? Kto wie, może kiedyś zamienisz swoją pasję w zawód ?

Mamy nadzieję, że teraz nie masz już żadnych wątpliwości i bez wahania zgłosisz swoje zdjęcia do konkursu ? Możesz tego dokonać na stronie https://konkurs.empikfoto.pl/kfe w zakładce ZGŁOŚ ZDJĘCIE.

Powodzenia!

Udostępnij:

Zostaw komentarz