INSPIRACJE

Dzień Dziecka – zadbaj, aby był wyjątkowy!

Dzień Dziecka to święto, na które czekają wszyscy – zarówno rodzice, jak i ich pociechy. Nic dziwnego! Kto z nas nie wraca wspomnieniami do rodzinnego wypadu do kina, 3 porcji lodów oraz pizzy na obiad. Do tego wymarzony prezent od rodziców dla dzieci, którego wybór sprawia frajdę także dorosłym. Czy może być jeszcze lepiej? Owszem! Możemy naszemu maluchowi (i nie tylko maluchowi) umilić ten czas. Jak to zrobić? Poniżej krótki przewodnik idealny dla rodziców dzieci w każdym wieku ?

Dzień dziecka z maluchem

Być może jest to pierwszy Dzień Dziecka, jaki będziecie spędzać z Waszym dzieckiem. Nie ma co ukrywać – dla niemowlaka najważniejszy jest czas spędzony wspólnie z mamą i tatą. Ten dzień nie będzie pewnie różnić się od pozostałych – wypełnijcie go pieszczotami, zabawą i przytulaniem Waszego maleństwa. Kilkumiesięczne dziecko jest na takim etapie, że nie zwraca uwagi na ubranka czy nowe zabawki. Jednak my mamy, lubimy sprawiać małe drobiazgi naszemu bobasowi ? Co więc powiecie na personalizowane body? Możecie na nim umieścić dowolny napis (np. „piękna po mamusi” albo „Córunia Tatunia”). Tak ubrany słodziak gotowy jest do wspólnej zabawy i słodkiego selfie z okazji Dnia Dziecka!

Idealny dzień z przedszkolakiem

Dziecko w tym wieku to już często wygadany spryciarz, w którym drzemie wulkan energii! Dlatego doskonałym pomysłem będzie wspólna wizyta w parku zabaw, a potem obowiązkowe lody. Tak spędzony czas zagwarantuje aktywną rozrywkę dla malucha oraz… kilka chwil wolnego wieczorem, kiedy wykończone dziecko szybko uśnie ? Jeśli zastanawiacie się natomiast nad dodatkowym drobiazgiem dla pociechy, który będzie także praktycznym podarunkiem, to może warto postawić na personalizowany worek na buty lub kubeczek? Przedszkolna wyprawka lubi być gubiona lub podmieniana z rzeczami kolegów. Jeśli na worku na buty nadrukujemy ulubionego, bajkowego bohatera i podpiszemy imieniem dziecka, to będziemy mieli gwarancję, że maluch wróci do domu z odpowiednią parą butów, a co najważniejsze będzie zachwycony gadżetem ze świnką Peppą lub Zygzakiem McQueenem.

Jak spędzić dzień ze zbuntowanym nastolatkiem?

Jak mówi stare przysłowie „Małe dzieci – mały kłopot, duże dzieci – duży kłopot”. Zaczynamy je rozumieć, dopiero kiedy nasza ukochana pociecha wchodzi w trudny okres dojrzewania. Jak więc spędzić ten dzień z dzieckiem, które chce być traktowane jak dorosły? Wspólna wycieczka w malownicze zakątki może okazać się strzałem w dziesiątkę. Urokliwy plener, piękna architektura czy zwiedzanie starego rynku przysporzy okazji nie tylko do rozmowy, ale również pozwoli zrobić wiele zdjęć, które z pewnością nastolatek od razu wstawi na swoje facebookowe i instagramowe profile. Doskonałym drobiazgiem dla dziecka z okazji jego święta może więc okazać się… etui na telefon lub pokrowiec na laptopa. Możecie na nim umieścić zdjęcia z Instagrama pociechy. Będziecie mieć pewność, że fotografia z tego profilu przeszła już rygorystyczną selekcję i photoshopową poprawkę. Będzie więc perfekcyjnie prezentować się na wybranych akcesoriach.

Pamiętajcie, że świętując Dzień Dziecka warto zrobić kilka wspólnych fotografii, które później umieścimy w rodzinnym albumie. Nie pozwólmy, aby nasze zdjęcia zostały na stałe w telefonie ? Więcej inspiracji na prezenty dla dzieci znajdziecie tutaj.

Wszystkie personalizowane podarunki znajdziecie na stronie empikfoto.pl

Udostępnij:

Zostaw komentarz