KONKURSY

Jubileuszowa edycja Konkursu Fotograficznego EmpikFoto

Wystartowała kolejna edycja Konkursu Fotograficznego EmpikFoto! Miło nam poinformować, że to już 10., a więc jubileuszowa odsłona wydarzenia. W tym roku swoje fotografie możecie zgłaszać w trzech kategoriach: podróże, natura i portret. Dla autorów najlepszych zdjęć przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Jeśli nie zrobiliście jeszcze tego idealnego waszym zdaniem zdjęcia, to nie czekajcie, ale bierzcie aparat w dłoń i korzystajcie z ostatnich, letnich promieni słonecznych, które pozwolą Wam wykonać fotografię idealną.  

Zgłoszenia

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 23 września. Jeśli nie możecie zdecydować się na jedną fotografię, to dobra wiadomość jest taka, że możecie zgłosić aż 5 zdjęć. Dodatkowo nie ma ograniczeń co do tego, czy przypiszecie je do jednej kategorii czy powalczycie o nagrody we wszystkich trzech. Zgłoszenia możecie dokonać na stronie https://konkurs.empikfoto.pl/kfe w zakładce ZGŁOŚ ZDJĘCIE. Wystarczy wypełnić krótki formularz, załączyć fotografie i voila! Jesteście o krok od wygrania fantastycznych nagród.

Kategorie

W tym roku możecie spróbować swoich sił w trzech kategoriach:

PORTRET

Znana i najbardziej lubiana kategoria, która towarzyszy nam od 2009 roku. Czekamy na Wasze propozycje – nie ważne, czy będą to portrety plenerowe, studyjne czy typowo reporterskie lub dokumentalne. Grunt, aby zdjęcie miało w sobie „to coś”.

NATURA

Zamglone szczyty gór, łąki zatopione w porannych promieniach słońca, ukochany kociak bawiący się piłką czy zdjęcie pokazujące świat w skali makro lub mikro… Nieistotne – w tej kategorii obroni się każde zdjęcie, którego tematem przewodnim jest szeroko pojęta przyroda.

PODRÓŻE

Wschód słońca na najwyższym górskim szczycie lub plener podczas spontanicznego wypadu za miasto… Pochwal się swoją pasją podróżniczą bez względu na odległość, którą pokonujesz podczas takich wojaży. Nie musi to być zdjęcie z egzotycznej wyprawy, wystarczy, że pokażesz nam ujęcie, które skradło twoje serce, a my z pewnością dostrzeżemy jego wyjątkowość.

Nagrody

Jak zawsze na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Marka Canon, która jest głównym partnerem wydarzenia, dla zwycięzców w każdej kategorii ufundowała aparaty. Miejsce drugie nagrodzone będzie voucherem o wartości 1000 zł do sklepu empik.com, natomiast osoby, które zajmą trzecie miejsce w każdej z kategorii otrzymają  vouchery o wartości 500 zł do sklepu empikfoto.pl. Pamiętajcie również, że jak co roku przyznana zostanie również nagroda publiczności. Jak można ją zdobyć? Udostępniaj swoje zdjęcie, zbieraj głosy i wygraj voucher o wartości 200 zł na zakupy w sklepie internetowym empikfoto.pl

Nie czekaj więc ani chwili dłużej. Wyjmij swoje fotografie z ukrycia i zgłoś je do konkursu EmpikFoto!

Udostępnij:

Zostaw komentarz