INSPIRACJE

Kreatywne pomysły na Twój kolejny post na Instagram

Instagram to świetny sposób na pozostawanie w stałym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi. Możesz pogratulować przyjaciołom nowego członka rodziny, okazać wsparcie rodzinie czy po prostu być świadkiem ważnych momentów z życia bliskich. Również Twoi odbiorcy oczekują od Ciebie ciekawych postów – dlatego stworzyliśmy listę inspiracji, które pomogą Ci zaplanować Twoje kolejne zdjęcia na Instagram.

  1. Wskazówka

Jak mówi znane powiedzenie, „Mądry Polak po szkodzie”. Czy ostatnio przechodziłeś przez coś, czym możesz podzielić się ze swoimi obserwatorami, aby zapobiec popełnieniu tego samego błędu? Podziel się swoim doświadczeniem, aby inni nie musieli uczyć się na swoich błędach.

 

  1. Za kulisami

Czy zastanawiasz się czasami, patrząc na cudze posty, w jaki sposób powstają tak świetnie dopracowane zdjęcia? Podziel się zdjęciami z procesu ich powstawania – pokażą Twoim followersom szerszy kontekst.

 

  1. Wyzwania

Czy wyznaczyłeś sobie cel, nad którego osiągnięciem ciężko pracujesz? Podziel się drogą do sukcesu z rodziną i bliskimi. Nie tylko otrzymasz słowa wsparcia i podziwu, ale może staniesz się źródłem motywacji?

 

  1. Coś o sobie

Spróbuj skomponować zdjęcie z przedmiotami, które mówią coś o Tobie. Jeśli masz problem z wyborem, zastanów się, jakie trzy rzeczy wybrałbyś, które najlepiej odzwierciedlają Twoją osobowość.

 

  1. Kolaż

Niektóre dni obfitują w piękne kadry bardziej niż inne. Żeby uniknąć przesytu, spróbuj ułożyć kolaż swoich ulubionych zdjęć o tej samej tematyce.

 

  1. Inny punkt widzenia

Przyciągnij uwagę swoich odbiorców, proponując im świeży punkt widzenia na pozornie znane, oczywiste sytuacje.

 

  1. Aktualne zainteresowania

Czy spróbowałeś ostatnio czegoś nowego? A może odkryłeś fantastycznego pisarza? Podziel się swoim aktualnym hobby na Instagramie.

 

  1. Ulubione miejsce

Każdy z nas ma miejsce, w którym czuje się najpełniej sobą. Niezależnie od tego, czy jest to plaża na Hawajach, czy chatka w lesie, jeśli przynosi Ci radość, podziel się nią z Twoimi odbiorcami. Zainspirujesz ich odkrywania nowych miejsc – być może nawet wspólnie z Tobą!

 

  1. Okaż wdzięczność

Zastanów się, za co jesteś wdzięczny? Zanotuj małe rzeczy, które doceniasz na co dzień. Zrób zdjęcie listy i wrzuć je na Instagram. Jeśli znajdą się na niej Twoi bliscy, pamiętaj o ich oznaczeniu.

 

  1. Kamień milowy

Przełomowe chwile w życiu, takie jak skończenie studiów, zaręczyny czy ciąża, przekładają się na równie ekscytujące posty na Instagramie. Podziel się swoją radością ze swoimi odbiorcami, by zaprosić ich do wspólnego świętowania

Udostępnij:

Zostaw komentarz