LIFESTYLE

Mamy fajny, profesjonalny Lab!

Cześć!

Wielu z Was na pewno zauważyło zmiany jakie miały miejsce wiosną w empikfoto.pl. Tak, tak dokładnie 1 kwietnia 2011 ruszył nasz nowoczesny Lab Centralny w Sochaczewie.

Laboratorium empikfoto, fot. empikfoto

Obecnie Laboratorium dysponuje bardzo nowoczesnymi  maszynami Noritsu Serii QSS-37HD.

W 2009 roku maszyny te otrzymały prestiżową nagrodę  IDPA* na największych targach tej branży PMA*, które odbyły się w Las Vegas w USA. Nagroda ta jest przyznawana najbardziej innowacyjnym produktom w swojej klasie.

Dla Was najistotniejszą informacją będzie zapewne jakość otrzymywanych za pośrednictwem tej maszyny odbitek..  Noritsu posiada nowo opracowaną naświetlarkę laserową o ultrawysokiej rozdzielczości, produkująca odbitki w rozdzielczości 640 dpi. Umożliwia to wykonanie wysokiej jakości odbitek z o wyjątkowym odwzorowaniu kolorów i doskonałej głębi obrazu. Wynikiem są odbitki z 5-krotnie większą liczbą pikseli niż w przypadku odbitek z wcześniejszych minilabów. Te dodatkowe piksele sprawiają, że odbitki nabierają nowego wymiaru, który jest nieosiągalny przy użyciu innych maszyn.

Laboratorium empikfoto, fot. empikfoto

Najważniejsze zalety  Noritsu QSS-37HD to:

  • niesamowita rozdzielczość 640DPI,
  • 79 milionów pikseli w formacie 30x45cm,
  • laser naświetlający – 5 razy więcej pikseli niż inne maszyny,
  • szybki i efektowny procesor dający większą wydajność!

Laboratorium empikfoto, fot. empikfoto

Wielkim atutem QSS 37HD jest również najmniejsze zużycie chemii fotograficznej (odpady) w stosunku do innych maszyn w swojej klasie.  Opisane w tym maszyny są wykorzystane do realizacji zleceń zawierających odbitki z Lini Premium.

* Digital Imaging Marketing Association Innovative Digital Product Award
** Photo Marketing Association
 
 
Udostępnij:

1 comment

Zostaw komentarz