INSPIRACJE

Najlepsze prezenty dla przyjaciół, którzy pracują w domu

Wraz ze zmianą otoczenia zmieniają się również Twoje codzienne preferencje dotyczące pracy. Poniższy przewodnik po prezentach ma na celu ułatwienie życia zawodowego w domu.

 1. Kalendarz na biurko

Pracując w domu, łatwo nie wypełniać wszystkich punktów założonego planu. Spersonalizowany kalendarz na biurko z ulubionymi zdjęciami pomoże Ci trzymać się harmonogramu.

 

 1. Kubek na kawę

Poranne wstawanie jest wystarczająco trudne, gdy musisz dojeżdżać do pracy, a co dopiero, gdy wyruszasz korytarzem do salonu. Jeśli twój przyjaciel potrzebuje porcji kawy na poranny rozruch, rozważ zaprojektowanie dla niego kubka.

 

 1. Zdjęcie na biurko

Opraw ulubione zdjęcie Waszej dwójki. To świetny sposób, aby Twój przyjaciel nadal czuł się blisko Ciebie podczas pracy w domu.

 

 1. Polarowy koc

Wczesne poranki i późne noce często bywają chłodne. Koc to świetny prezent, który można wykorzystać zarówno w miejscu pracy, jak i poza nim. Możesz wybrać wersję spersonalizowaną, która wywoła uśmiech na twarzy przyjaciela nawet w razie brzydkiej pogody.

 

 1. Magnesy

Spersonalizowane magnesy świetnie nadają się do ozdabiania magnetycznych tablic ogłoszeniowych i szafek na dokumenty.

 

 1. Słuchawki tłumiące hałas

Praca w domu może być głośna, zwłaszcza jeśli wokół biegają małe dzieci lub zwierzęta. Pomóż swojemu przyjacielowi zanurzyć się w ciszy za pomocą ładnych słuchawek wyciszających.

 

 1. Podkładki pod gorące napoje

Nie ma nic bardziej irytującego niż uszkodzenie biurka plamami po kubkach. Kup swojemu przyjacielowi wyjątkowe podkładki pod napoje.

 

 1. Butelka ze stali nierdzewnej

Jeśli Twój przyjaciel lubi wodę o określonej temperaturze, butelka na wodę ze stali nierdzewnej jest idealnym prezentem. Stal nierdzewna sprawi, że wybrany napój będzie ciepły lub zimny przez cały dzień pracy.

 

 1. Puzzle

Czasem przerwa  w ciągu pracy jest niezbędna. Zaskocz swojego przyjaciela, projektując puzzle z ulubionym zdjęciem Waszej grupy przyjaciół, aby zapewnić mu zabawny odpoczynek od pracy.

 

 1. Notatnik

Gdy twój umysł nieustannie biega między nadążaniem za spotkaniami i projektami, łatwo zapomnieć o wielu rzeczach. Twojemu przyjacielowi z pewnością przyda się notatnik, aby zanotować w nim ważne szczegóły.

 

 1. Karteczki samoprzylepne

Podobnie jak w przypadku notatnika, niestandardowe karteczki samoprzylepne służą jako małe przypomnienia przez cały dzień. W zależności od preferencji mogą być bardziej przydatne niż notatnik, ponieważ zajmują mniej miejsca i można je przykleić dosłownie wszędzie.

 

 1. Spersonalizowane ołówki

Spersonalizowane ołówki to także zabawny sposób na podtrzymanie motywacji. Podczas projektowania ołówków dodaj ulubione powiedzonka lub żarty.

 

 1. Podkładka pod myszkę

Jeśli znajomy używa w domu komputera stacjonarnego, spróbuj znaleźć mu pasującą podkładkę pod mysz.

 

 1. Myszka do komputera

Do wspomnianej powyżej podkładki, dołącz niestandardową mysz. W ten sposób Twój znajomy będzie gotowy do pracy z akcesoriami, których potrzebuje do korzystania z komputera stacjonarnego.

 

 1. Zewnętrzna kamerka

Zewnętrzna kamera internetowa poprawi jakość wideo Twojego znajomego podczas ważnych spotkań służbowych.

 

 1. Skarpetki

Chociaż to mały prezent, spersonalizowane skarpetki to świetny sposób, aby zapewnić przyjacielowi ciepło podczas pracy.

 

 1. Rośliny doniczkowe

Rośliny doniczkowe lub wszelkiego rodzaju zieleń naprawdę dobrze sprawdzają się jako ożywienie miejsca pracy. Żywe rośliny są również dobrą alternatywą dla ciętych kwiatów ze względu na swoją trwałość.

 

 1. Świece

Świece to świetny pomysł, jeśli Twój przyjaciel potrzebuje kojącego  otoczenia. Ciekawym pomysłem na prezent jest próba odtworzenia zapachu, który przywoła miłe wspomnienia.

 

 1. Nowe krzesło biurowe

Praca zdalna oznacza, że ​​musisz wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. Wybierz ładne i ergonomiczne krzesło dla przyjaciela. Jego plecy będą ci wdzięczne.

 

 1. Kieliszek do wina

Kieliszek wina jest idealny, gdy dzień pracy jest już skończony, a twój przyjaciel musi się zrelaksować, poświęcając trochę czasu tylko sobie.

Udostępnij:

Zostaw komentarz