INSPIRACJE

Pomysł na młodzieżowy prezent!

Dziś pomysł na prezent na czasie, który nie będzie staroświecki!  Coś nowoczesnego, fajnego, zaskakującego! Coś co spodoba się młodzieży, studentom i osobom, które mają młodzieżowy styl i wiele czasu poświęcają na swoje hobby i pasje. Mamy kilka sprawdzonych pomysłów na  prezent, który nie będzie obciachowy i drętwy.

Fototapeta nawiązująca do znanych dzieł street artu to może być strzał w dziesiątkę. Ostatnio sztuka ulicy cieszy się dużym zainteresowaniem. Wydanych zostało wiele albumów dotyczących street artu. Powstał również bardzo ciekawy, nominowany do Oskara film dokumentalny  „Wyjście przez Sklep z Pamiątkami„, stworzony przez guru ulicznej sztuki, Banksego.  Dzieła Banksego, chciałby mieć w swoim pokoju każdy, kto choć trochę interesuje się street artem.

Pokojówka Banksego w pokoju młodzieżowym

Jeśli nie Banksy to może inny motyw nawiązujący do sztuki ulicy? Takie grafiki można zamówić w postaci wielkiej tapety ale również plakatu czy naklejki na ścianę, mebel lub komputer. Wystarczy przeszukać galerię gotowych grafik w zakładce fotoDekor.

Fototapeta nie musi być „ładna”. Tu podrapana ściana, która w odpowiednim wnętrzu wygląda bardzo ciekawie.

Dla zainteresowanych muzyką proponujemy nawiązanie do klimatów klubowych. Płyta winylowa, adapter, ludzie bawiący się na imprezie.. Pomysłów jest bardzo wiele.

Fototapeta w stylu klubowym sprawia, że wnętrze staje się nowoczesne i świetnie nawiązuje do zainteresowań właściciela.

Magnetofony na fototapecie w pokoju nastolatka. Kolorowo ale nie dziecinnie!

Wielbiciele aktywnego trybu życia swoje wnętrze chętnie przystroją plakatem nawiązującym do ulubionego sportu. Koszykówka, piłka nożna, snowboard….

 Krótka sesja zdjęciowa podczas gry w kosza i oryginalny plakat gotowy!

Często nie zdajemy sobie nawet sprawy ile jest możliwości. Tak naprawdę na empikfoto.pl możliwe jest wszystko, dlatego zachęcamy do puszczenia wodzy fantazji i nie ograniczania wyobraźni. Cokolwiek wymyślicie, na pewno znajdzie się w naszej galerii.  Można również wykorzystać swoją fotografię. Jeśli samodzielnie wykonane zdjęcie wydaje się zbyt zwyczajne, możecie ciekawie obrobić je w programie graficznym. Podstawowej obróbki możecie dokonać też w zakładce fotoDekor lub w edytorze dostępnym w albumach empikfoto.pl.

Polecamy też drobniejsze upominki, które przydadzą się młodym i aktywnym. Bidon, koszulka, czapeczka, kubek termiczny lub tradycyjny.

Każdy produkt może okazać się trafiony, jeśli tylko dobrze dobierzemy zdjęcie lub grafikę.

Udostępnij:

Zostaw komentarz