INSPIRACJE

Pomysły na prezenty z okazji szesnastych urodzin

Kiedy zbliżają się szesnaste urodziny Twojej córki, kuzynki lub przyjaciółki, z pewnością chcesz, by były niezapomniane. To ważna data, która jest kolejnym krokiem ku dorosłości. Pomożemy Ci znaleźć idealny prezent z okazji szesnastki bliskiej Ci osoby.

  1. Świeczki ze spersonalizowanym napisem

Wyglądają tak pięknie, jak pachną. Zaskocz swoją nastoletnią jubilatkę świeczką z jej imieniem i ciesz się tym, jak rozświetla pokój.

 

  1. Przenośny kubek

Jeśli lubi smak kawy lub herbaty, nastolatce prawdopodobnie spodoba się kubek podróżny zadrukowany ich ulubionymi zdjęciami.

 

  1. Personalizowany notes lub kalendarz

Czy jubilatka lubi notować? A może potrzebuje pięknego notatnika na lekcje lub zajęcia? Personalizowany dziennik to zawsze dobry pomysł na prezent dla nastolatki.

 

  1. Etui na telefon

Ten przedmiot codziennego użytku dla wielu nastolatków jest sposobem na wyrażenie upodobań estetycznych, a nawet osobowości. Zamów takie, które odpowiada gustowi jubilatki.

 

  1. Pudełko na skarby

Świetny sposób na przechowywanie cennych i sentymentalnych pamiątek. Spersonalizowane pudełko może stać się skarbem samym w sobie.

 

  1. Spersonalizowana torba na laptopa

Istnieje ogromna szansa, że większość nastolatków spędza mnóstwo czasu przed ekranem laptopa. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, zainwestuj w etui na laptopa spersonalizowane nadrukami ulubionych zdjęć jubilatki.

 

  1. Naturalne masło do ciała z olejem kokosowym

Naturalne kosmetyki pielęgnacyjne to świetny pomysł na prezent dla dbających o siebie i środowisko nastolatek.

 

  1. Wełniany koc ze zdjęciami

Chyba każdy uwielbia ciepłe, wełniane koce. Przygotuj coś extra, zamawiając taki ze zdjęciami i cytatami dopasowanymi do osobowości i stylu jubilatki.

 

  1. Spersonalizowane poduszki

Jeśli jubilatka lubi elementy dekoracyjne, podaruj jej poduszki z nadrukowanymi zdjęciami jej pupila, imieniem lub uroczym cytatem.

 

  1. Oryginalna biżuteria

Starannie dobrana spersonalizowana biżuteria to doskonały pomysł na prezent, który na co dzień będzie przypominał o Waszej przyjaźni.

 

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz