KONKURSY

Ruszył Konkurs Fotograficzny Empiku 2014!

Wystartowała VI edycja Konkursu Fotograficznego Empiku! Do wygrania m.in.: aparaty, kursy w Akademii Nikona i profesjonalne oprogramowanie do obróbki zdjęć. 

Empik ogłosił kolejną edycję swojego corocznego Konkursu Fotograficznego. Przez blisko 2 miesiące – od 5 maja do 30 czerwca na stronie www.empikfoto.pl/kfe można zgłaszać swoje prace w kategoriach: portret, fotografia ulicy i natura. Konkurs jest skierowany do pasjonatów fotografii – amatorów, którym wygrana umożliwi rozwijanie i doskonalenie warsztatu. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs odbywa się po raz szósty i jest niewątpliwą kopalnią talentów fotograficznych, a jego laureaci często stają się uznanymi artystami w dziedzinie fotografii.

Zgłoszenia (zawierające maksymalnie 3 zdjęcia  w jednej z wybranych kategorii) są przyjmowane do 30 czerwca 2014 roku za pośrednictwem strony www.empikfoto.pl/kfe.

Zdjęcia będzie oceniać jury w składzie:

 Na laureatów Konkursu czekają atrakcyjne nagrody:

Do wygrania:

  • 2 aparaty kompaktowe Nikon Coolpix
  • 3 lustrzanki Nikon
  • 3 kursy w Akademii Nikona
  • 4 tablety Colorovo
  • 6 programów Corel
  • 12 e-kart prezentowych do wykorzystania w empik.com

Empik i Empikfoto.pl postanowiły uhonorować specjalną Nagrodą Publiczności autora zdjęcia, które otrzyma największą liczbę głosów. Dodatkowo każda osoba, która zgłosi zdjęcie lub zagłosuje na inną pracę otrzyma kod uprawniający do 50% rabatu na dowolne odbitki w linii Standard lub Premium!

 Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 28 lipca 2013 roku.

 Więcej informacji: www.empikfoto.pl/kfe

Udostępnij:

Zostaw komentarz