LIFESTYLE

Warsztaty Fotografii Ślubnej w krakowskim Empiku!

Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższą środę, mieszkacie w Krakowie lub okolicach, zapraszamy do empiku na krakowskim Rynku!

Warsztaty Fotografii Ślubnej adresowane są do osób, które chcą zapoznać się ze środowiskiem pracy fotografa ślubnego oraz poznać zasady współpracy z parą młodą we wnętrzu i w plenerze przy różnych warunkach pogodowych.

Podczas warsztatów wykładowca przybliży uczestnikom realia pracy w branży, oraz zasady rządzące rynkiem fotografii ślubnej. Wykład będzie połączony z projekcją i analizą wybranych prac o tematyce ślubnej.

Prowadzący: Jarek Praszkiewicz

Fotoreporter prasowy. Wykładowca Akademii Fotografii w Krakowie. Współpracuje z agencjami fotograficznymi: PHOTOO, GLINKA AGENCY i ASSOCIATED PRESS dostarczając zdjęcia z najważniejszych wydarzeń w kraju, pokazów mody, festiwali, gal i innych imprez z działu kultury, polityki i showbiznesu. Jego fotografie ukazują się w znanych tytułach prasy. Jednak jego największą pasją jest fotografia ślubna i modowa. Dlatego też w wolnych chwilach oddaje się jej całkowicie.

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz