KONKURSY

Wyniki Konkursu Fotograficznego EmpikFoto

Właśnie zakończyła się 10. jubileuszowa edycja KFE. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wysłali swoje zgłoszenia. Dostaliśmy ich ponad 23 600! Jesteście naprawdę niesamowici ? W związku z tym nasze Jury miało nie lada wyzwanie, wybierając zwycięskie fotografie. Poniżej prezentujemy laureatów 10 edycji KFE!

Kategoria Podróże

I miejsce dla Magdaleny Kłosińskiej za zdjęcie „Teneryfa nieodkryta”. Nagroda: Aparat Canon EOS M50 z obiektywem 15-45 mm.

 

II miejsce dla Marty Rusek za zdjęcie „Korek”. Nagroda: Voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepie empik.com.

III miejsce dla Joanny Szczepańskiej za zdjęcie „Mozaika ciał w podróży”. Nagroda: Voucher o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empikfoto.pl.

Nagroda Publiczności dla Zofii Zygmunt za zdjęcie „Polska Sahara”. Nagroda: Voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empikfoto.pl.

Kategoria Natura

I miejsce dla Izy Komasińskiej za zdjęcie „Pożary lasów w Portugalii”. Nagroda: Aparat Canon EOS 2000 z obiektywami 18-55 mm oraz 50 mm.

II miejsce dla Wiesława Bajko za zdjęcie „Potyczka grubodziobów”. Nagroda: Voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepie empik.com.

III miejsce dla Krzysztofa Jakubca za zdjęcia „Magia Na Wielkim Ganku”. Nagroda: Voucher o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empikfoto.pl.

Nagroda Publiczności dla Karoliny Marszał za zdjęcie „Bird”. Nagroda: Voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empikfoto.pl.

Kategoria Portret

I miejsce dla Justyny Arlet-Głowackiej za zdjęcie „Gdzie?”. Nagroda: Aparat Canon EOS 4000D z obiektywem 18-55 mm.

II miejsce dla Marcina Gneli za zdjęcie „Kacper”. Nagroda: Voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepie empik.com.

III miejsce dla Arkadiusza Kikulskiego za zdjęcie „Przyjaciele”. Nagroda: Voucher o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empikfoto.pl.

Nagroda Publiczności dla Weroniki Nowickiej za zdjęcie „Czarujące spojrzenie”. Nagroda: Voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empikfoto.pl.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że Konkurs Fotograficzny EmpikFoto nie będzie Waszym ostatnim krokiem na drodze do profesjonalnej fotografii ? Życzymy Wam powodzenia i kolejnych fotograficznych sukcesów!

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie w najbliższych dniach zaprezentujemy zdjęcia pozostałych finalistów, których nagrodzimy drobnymi upominkami oraz inne zdjęcia, które Jury wyróżniło jako wyjątkowo ciekawe.

Udostępnij:

Zostaw komentarz