DIY

DIY Tablica na zdjęcia i pamiątki

Popularne ostatnio tablice, zwane również memory board, to doskonały sposób na organizację oraz… zachowanie najpiękniejszych wspomnień. Możecie do nich przyczepić zarówno zdjęcie chłopaka, motywacyjny liścik od przyjaciółki, jak i swoje cele na dany miesiąc. Dzisiaj pokażemy Wam, jak taką tablicę wykonać własnoręcznie.

Do wykonania tablicy potrzebne będą:

– farby akrylowe w ulubionych kolorach

– duże podobrazie malarskie

– płaski pędzel lub wałek

– pędzle gąbkowe

– ozdobna wstążka

– pinezki

– szablon do zdobienia płótna

Krok 1

Wybieramy ulubione kolory farby akrylowej – takie, które będą pasowały do ozdobnej wstążki. Przy pomocy wałka lub pędzla malujemy podobrazie malarskie.

Krok 2

Kiedy baza naszej tablicy przeschnie, mocujemy do niej z tyłu pinezkami wstążkę. Wstążka powinna przechodzić przez środek tablicy, aby móc do niej przyczepić jak najwięcej pamiątek.

Krok 3

Swoją tablicę możemy dodatkowo ozdobić. My użyliśmy szablonu do zdobienia płótna i pędzla gąbkowego, którym nanieśliśmy na tablicę kolorowe kropki z mieszanki farb akrylowych. Ale można to zrobić także przy pomocy zupełnie innych akcesoriów – naklejek czy taśm washi ?

Teraz wystarczy przyczepić do tablicy swoje ulubione zdjęcia, pamiątki czy motywujące cytaty ? Fotografie możecie wywołać na EmpikFoto. Szeroki wybór formatów oraz papierów pozwoli dostosować zdjęcia do Waszych upodobań. W odbitkach płóciennych zakochają się artystyczne dusze, natomiast miłośniczkom stylu glamour z pewnością przypadną do gustu te o perłowym połysku. W jakim stylu będą Twoje fotografie? 🙂

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz