Pomysły na prezent

Co kupić na Dzień Nauczyciela – 4 sposoby na upominek dla belfra

Nawet, jeśli czas nauki masz już dawno za sobą, od rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie i ich rodzice rozglądają się za wyjątkowymi prezentami z okazji Dnia Nauczyciela. Nasz artykuł to doskonały sposób na inspirację dla tych, którzy chcą zrezygnować ze standardowych pomysłów na upominek i kupić coś praktycznego. Wystarczy odrobina kreatywności i chęci, aby dowiedzieć się, co kupić na Dzień Nauczyciela. Zazwyczaj z okazji Dnia Edukacji Narodowej ulubieni pedagodzy uczniów i ich rodziców otrzymują drobne upominki. Najczęściej są to kwiaty, czekoladki, wieczne pióra, czy książki. Co można kupić na 14 października dla swoich nauczycieli, aby nasz prezent został zapamiętany na lata? Mamy na to sposoby, które są praktyczne i użyteczne.

kartka okolicznościowa

#1 Torba pełna piątek i szóstek

Prawdziwy nauczyciel z powołania to ktoś, kto z zamiłowaniem podchodzi do pracy ze swoimi wychowankami. Właśnie dlatego torba pełna piątek i szóstek, to wyjątkowy pomysł, który spodoba się każdej nauczycielce, dbającej o dobro swoich uczniów. Wybór praktycznego upominku to wspaniała okazja do tego, aby wasza nauczycielka pamiętała o was nawet wtedy, kiedy opuścicie mury szkoły i wybierzecie się w dalszą drogę edukacji. Pojemność torby sprawia, że stanie się świetnym sposobem na transport książek, laptopa, kartkówek i sprawdzianów.

#2 Miejsce do zapisania swoich myśli

Planowanie jest nieodłącznym elementem dnia młodszych i starszych. Dobrze zorganizowany dzień pozwala nam wycisnąć z siebie wszystko, co najlepsze i przygotować się do kolejnych zadań w szkole. Personalizowany notatnik/planer stanie się niezastąpionym miejscem do spisania często genialnych i niepowtarzalnych myśli. Każdy nauczyciel powinien mieć pod ręką kawałek kartki papieru i swój ulubiony długopis, aby zapisać to, co ważne i potrzebne. Jego ulubiona klasa może o to zadbać na przykład w formie upominku na najbliższy Dzień Nauczyciela. Nie ma to jak, jak tradycyjne notatki!

personalizowany planer

#3 Wasz wspólny czas

Z okazji zbliżającego się Dnia Nauczyciela warto zastanowić się nad prezentem, który upamiętni wspólne wycieczki i najważniejsze wydarzenia społeczności szkolnej. Dzięki mediom społecznościowym posiadacie nieograniczone możliwości na znalezienie zdjęć, czy tworzenie klasowego kalendarium z fotografiami. Fotoksiążka z podziękowaniami dla nauczyciela to niecodzienne rozwiązanie, które pozwoli na trwałe dokumentowanie wspomnień i najważniejszych chwil. Ten prezent to prawdziwy must have w pokoju nauczycielskim!

#4 Klasowa kronika

Nowości na rynku pokazują, że prezent na Dzień Nauczyciela wcale nie musi być nudny i schematyczny. Aby o to zadbać, możecie wybrać klasową kronikę. W trakcie jej tworzenia możecie wcielić się w jednego z średniowiecznych kronikarzy, wykazać się lekkim piórem i starannie opisać najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w ciągu ostatnich lat. Możesz skorzystać z wersji poziomej i pionowej, w celu dobrania odpowiedniego formatu. Podziękowanie dla wychowawców to najlepszy moment na to, aby nie dać o sobie zapomnieć mimo upływającego czasu.

kronika szkolna

Co podarować wychowawcy, aby nasz wybrany upominek nie tylko ładnie się prezentował, ale przede wszystkim okazał się praktyczny i wielofunkcyjny? W trakcie wyboru odpowiedniego prezentu zwracajmy uwagę na charakter danej osoby, jej ulubione kolory i… przedmiot szkolny, w którym się specjalizuje. Takie wskazówki dadzą nam mnóstwo inspiracji do stworzenia wyjątkowych upominków. Sprawcie, aby wasz ulubiony nauczyciel nigdy nie zapominał chwil spędzonych w waszym gronie.

 

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz