Pomysły na prezent

Jaki prezent dla przyjaciółki wybrać?

To jedna z najbliższych Ci osób. Zna Cię jak nikt. Zawsze możesz na niej polegać i nigdy Cię nie zawiodła. Taka przyjaciółka to prawdziwy skarb, o który trzeba należycie dbać. Dlatego dobrym pomysłem jest podziękowanie jej za obecność i miłość. A najlepiej zrobić to wręczając odpowiedni prezent. Nie masz pomysłu, co to może być? Podpowiadamy, jaki prezent dla przyjaciółki wybrać! 

Prawdziwa przyjaźń na lata nie zdarza się często! Masz duże szczęście, że trafiłeś na kogoś tak wyjątkowego. Aby podkreślić wiążącą Was relację i wyrazić wdzięczność za okazane serce, warto podarować przyjaciółce coś oryginalnego. Poznaj nasze pomysły na prezenty dla niej!

Spersonalizowany prezent dla przyjaciółki

Jeśli chcesz sprawić prawdziwą przyjemność solenizantce i zaskoczyć ją swoim prezentem, to zdecyduj się na w pełni personalizowany produkt. Samodzielnie przygotowany upominek to świetny sposób na podkreślenie łączącej Was więzi.

Aby stworzyć niepowtarzalny prezent, zastanów się chwilę, czym interesuje się dana osoba. Roślinnością? Modą? Podróżowaniem? Wykorzystaj to do zaprojektowania grafiki na personalizowaną koszulkę, która będzie nawiązaniem do zainteresowań solenizantki. W tym celu narysuj lub zleć wykonanie np. karykatury lub komiksu. Następnie wejdź na stronę naszego kreatora online i stwórz produkt z własnym nadrukiem. W odpowiednim miejscu umieść rysunek i dodaj zabawny napis lub anegdotę. Mile widziane będzie także nawiązanie do Waszej relacji i wspólnie przeżytych przygód. Przyjaciółka na pewno będzie zaskoczona Twoim oryginalnym pomysłem!

wspólnie spędzony czas jako prezent dla przyjaciółki

Wspólnie spędzony czas to najpiękniejszy prezent, jaki możesz podarować przyjaciółce. Zorganizuj spontaniczny wypad na weekend i cieszcie się momentami razem!

Niezapomniany upominek dla przyjaciółki

Szukasz pomysłu, co wybrać na prezent dla przyjaciółki, aby nie zapomniała go do końca życia? Zrezygnuj z materialnych produktów i postaw na… ekstremalne doświadczenia. Skok na bungee, lot w tunelu aerodynamicznym, przejażdżka sportowym samochodem, a może podróż w nieznane miejsce? Solenizantka na pewno nie spodziewa się takiego upominku.

Taki prezent wymaga odpowiedniego opakowania. W tym przypadku świetnie się sprawdzą pudełka ze zdjęciem, które z łatwością zaprojektujesz w naszym edytorze online. Wykorzystaj do tego zabawne zdjęcie, na którym jesteś z przyjaciółką i umieść je w kreatorze. Na okładce napisz np. „Friends forever” lub „Być Twoją przyjaciółką to zaszczyt”. To bardzo pomysłowy sposób pakowania bonów, voucherów i biletów. Później może posłużyć, jako pojemnik np. na kartki z życzeniami lub fotografie.

prezent dla przyjaciółki

Pamiętaj, aby wspólnie spędzony chwile dokumentować na zdjęciach. Stwórz z nich potem pamiątkę w formie albumu, fotoksiążki lub plakatu z kolażem Waszych ujęć!

Pamiętaj, aby upamiętnić wręczenie i realizację prezentu przez wykonanie zdjęć. Fotografie wykorzystaj do stworzenia obrazu – pamiątki. Szybko zrobisz to przez aplikację EmpikFoto. Zainstaluj program na telefonie, a następnie wybierz interesujący Cię produkt. Dodaj zdjęcia, ułóż je w odpowiedniej kolejności i umieść napis np. „Szalona Baśka” lub po prostu datę wydarzenia.  Wybierz sposób dostawy i wygodnie opłać zamówienie przez Internet. Po kilku dniach otrzymasz swój produkt i będziesz mógł podarować go solenizantce. Z pewnością ucieszy się, że pomyślałaś o zrobieniu takiej pamiątki.

Co dać na prezent przyjaciółce?

Potrzebujesz pomysłu na piękny i oryginalny prezent? Sięgnij po sprawdzone rozwiązanie, czyli fotoksiążkę pełną miłych wspomnień. W swoim archiwum na pewno przechowujesz zdjęcia przyjaciółki z czasów młodości lub wspólnie przeżytych przygód. To dobry moment, aby je wykorzystać! Jeśli to stare odbitki, to postaraj się je w prawidłowy sposób zeskanować. Możesz także zlecić taką usługę w profesjonalnym studio fotograficznym. Specjalista zajmie się delikatnymi pamiątkami w odpowiedni sposób i np. wyretuszuje je. Gdy wywołasz zdjęcia, schowaj je do stylowej retro-koperty, by ochronić Wasze odbitki przed czynnikami zewnętrznymi.

Cyfrowe wersje zdjęć możesz też załadować na stronę edytora online. Następnie wybierz szablon, który Ci odpowiada i ułóż zdjęcia w odpowiedniej kolejności. Koniecznie podpisz każde z nich – takie szczegóły bardzo szybko się zapomina, a w fotoksiążce pozostaną na zawsze. Możesz wykorzystać także cytaty o przyjaźni np. Alberta Camusa „Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem”.

zdjęcia z przyjaciółką

Spotkania, podczas których wracacie do wspólnych zdjęć, to świetny sposób na ożywienie wspomnień i powrót do Waszych pięknych chwil.

Nie możesz osobiście wręczyć prezentu przyjaciółce? Zdecyduj się na usługę kuriera lub poczty. Zapakuj upominek, dołącz odpowiednią fotokartkę z dedykacją i wyślij! To najlepszy pomysł na prezent dla bliskiej osoby!

Udostępnij: