Bez kategorii

Wielkanocne kartki i prezenty dla bliskich

Przygotowania do tegorocznej Wielkanocy przebiegają nieco inaczej niż zawsze. Ze względów bezpieczeństwa wiele rodzin w tym roku nie spotka się na tradycyjnej święconce czy przy uroczystym śniadaniu. W Empik Foto doskonale wiemy, jak ważna jest bliskość i wsparcie najbliższych. Dlatego chcemy pomóc Wam się zjednoczyć poprzez wspólne wspomnienia, które teraz możecie podarować swoim bliskim w formie atrakcyjnych fotoprezentów, dostarczonych prosto do ich drzwi.

Przyszła wiosna, a wraz z nią oczekiwanie na Wielkanoc. W obecnej sytuacji jednak wszyscy zgodzimy się, że bezpieczniej jest zrezygnować z tradycyjnego wielopokoleniowego świętowania i spędzić ten czas w nieco mniejszym gronie. Chcąc pomóc naszym klientom, którzy w tym roku nie odwiedzą swojej rodziny i nie spotkają się z przyjaciółmi, przygotowaliśmy specjalne wielkanocne promocje. Mamy dla Ciebie piękne personalizowane fotokartki, fotoksiążki i inne prezenty, które możesz wykonać ze swoich zdjęć. Wywołaj radość, odetchnij i ciesz się wspomnieniami, jakie zgromadziłeś z rodziną lub przyjaciółmi.

Tradycyjnie i nowocześnie – fotokartki wielkanocne

W czasach maili i smsów wiele osób zapomniało o możliwościach, jakie daje tradycyjna poczta. Każdy, kto otrzyma przesyłkę w ten właśnie sposób, będzie zaskoczony i na pewno bardzo szczęśliwy. W przeciwieństwie do ulotnych wiadomości tekstowych, życzenia umieszczone na kartce wykonanej ze zdjęcia pochodzącego z rodzinnego albumu na pewno zostaną z adresatem na dłużej. Nie stracą na aktualności nawet po świętach – fotokartkę można oprawić w ramkę i powiesić albo po prostu przymocować za pomocą magnesu do lodówki.

Personalizowane fotoprezenty

Chcesz, żeby Twój upominek zaskoczył i wzruszył? Przygotuj go sam, korzystając z naszego edytora. Przekonaj się, jaką wielką frajdą jest projektowanie fotoprezentów. Zaangażuj w to najmłodszych członków rodziny, zobaczysz, że już sam proces tworzenia jest świetną zabawą, która pozwoli wyzwolić pokłady kreatywności wszystkich członków rodziny.

Jak to działa?

  1. Wybierz produkt, który Cię interesuje
  2. Wgraj swoje zdjęcie,
  3. Dodaj grafikę albo napis,
  4. Prześlij do nas swój projekt,
  5. Wybierz adres dostawy: Pamiętaj, że jako adres doręczenia możesz wskazać bezpośrednio miejsce zamieszkania osoby, którą chcesz obdarować.
  6. Opłać zamówienie.
  7. Teraz wystarczy oczekiwać na przesyłkę kurierską lub potwierdzenie doręczenia przesyłki do obdarowanej przez Ciebie osoby.

Pamiętaj, że fotoprezenty to genialny sposób na to by przekazać komuś dobre uczucia i być ze sobą blisko – nawet, jeśli na co dzień dzielą Was setki kilometrów!

fotokubki wielkanoc

Fotoksiążka na Wielkanoc

W ofercie Empik Foto jest dostępnych tysiące produktów, które mogą stać się dla Ciebie inspiracją do stworzenia personalizowanych fotoprezentów dla najbliższych. Jedną z naszych propozycji jest fotoksiążka. Możesz zaprojektować ją dowolnie – wybierz swoje zdjęcia, ułóż z nich historię, dodaj zabawne podpisy i rysunki. Dobrym pomysłem będzie np. zrobienie kroniki wspomnień z mijającego roku, wspólnie spędzonych wakacji lub ostatnich świąt. W tym roku nie możecie być razem, ale więź, która Was łączy zostanie opisana bez słów na stronicach fotoksiążki.

fotoksiążka na wielkanoc

Fotopuzzle dla małych i dla dużych

Szukasz prezentu dla najmłodszych członków rodziny? A co powiesz na puzzle? W Empik Foto możesz zaprojektować puzzle z własnego zdjęcia, które mogą mieć aż 1000 elementów. Układanie takich puzzli to świetny pomysł na wspólne spędzenie popołudnia z dziećmi w kreatywny i rozwijający sposób. Fotopuzzle to także świetna rozrywka dla dorosłych, którzy w ten sposób mogą oderwać się od ekranu komputera czy smartfona i przypomnieć sobie jak w inny sposób można spędzać czas wolny.

Empik Foto to upominki nie tylko sentymentalne, ale też praktyczne. Breloki, magnesy na lodówki, skrzynki na drobiazgi, kubki oraz wiele innych możesz ozdobić zdjęciami, ale też motywacyjnym cytatem czy inną dodającą otuchy dedykacją. Ich zaletą będzie nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też możliwość codziennego stosowania.

Wielkanoc w wersji premium

Masz dużą rodzinę? Z wieloma jej członkami pozostaniesz wyłącznie w łączności duchowej czy telefonicznej. Możesz jednak zrobić coś więcej, czyli zamówić dla nich fotoprezenty. Nie obawiaj się, że ich koszt Cię przerośnie. Z myślą o klientach Empik Premium przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której można sporo zaoszczędzić. Proponujemy m.in.:

  • dwa fotokubki w cenie jednego,
  • rabat 20% na cały asortyment,
  • 50 odbitek za jeden grosz!

Warto więc dołączyć do grona klientów Empik Premium i korzystać ze specjalnych okazji, jakie tworzymy z myślą o tych, którzy chcą być ze sobą bliżej w święta. Pamiętaj, że teraz Empik Premium jest za darmo przez 60 dni!

Dołącz do subskrypcji na wybrany okres i sprawdź sam, ile możesz zaoszczędzić nie tylko na zakupach, ale też na wysyłce. W tym szczególnie trudnym czasie zadbaliśmy o to, aby wszystkie zamówione fotoprezenty były wykonywane szybko i dostarczane w bezpieczny sposób. Skorzystaj z tej możliwości – niewiele potrzeba, aby w święta przekazać swoim bliskim, że o nich myślisz, tęsknisz i pamiętasz. Wspólnie przypomnijcie sobie najpiękniejsze momenty – one wrócą!

Udostępnij:

Zostaw komentarz