LIFESTYLE

Visa Kino Letnie – przedpremierowy pokaz „Jak pies z kotem”

Przed nami kolejny miesiąc festiwalowych wrażeń. Najwygodniejsze kino w Polsce zaprasza codziennie na sopockie Molo i Kulturalny Plac Niepodległości w Zakopanem. A we wszystkie wakacyjne środy i czwartki festiwal cumuje przy Ekomarinie w Giżycku. Do końca sierpnia na Mazurach działa przygotowana specjalnie dla żeglarzy- kinomanów częstotliwość radiowa – 90,1 MHz, dzięki której ścieżkę dźwiękową z filmów słychać na wodzie.

W sierpniu czekają nas wyjątkowe spotkania z gwiazdami, podczas których zostanie pokazane, że kino to połączona energia twórców i widzów. Kalendarz festiwalowych rozmów prezentuje się ekscytująco. Publiczność w Giżycku będzie mogła poznać bliżej Roberta Więckiewicza. 16 sierpnia przedpremierowo Visa Kino Letnie pokaże film „Jak pies z kotem”, w którym aktor występuje w jednej z głównych ról. Seans zaplanowano na godz. 17:45 w Kinie Nowa Fala. Spotkanie z aktorem odbędzie się bezpośrednio po projekcji. Oficjalną premierę filmu Janusza Kondratiuka zaplanowano dopiero na październik, tym samym na Mazurach szykuje się wyjątkowy pokaz.

Wieczorne projekcje festiwalu Visa Kino Letnie stały się obowiązkowym punktem programu dla tych, którzy nie wyobrażają sobie lata bez kultury. Sopot, Zakopane i Giżycko zostały oficjalnymi, wakacyjnymi stolicami kina. Fantastyczne emocje towarzyszyły nam podczas inauguracji festiwalu w górach, na Mazurach i nad morzem. Ich kulminację stanowiła sopocka gala, podczas której Diamentowego Klapsa Filmowego odebrała Agnieszka Dygant. Plenerowe projekcje w lipcu zgromadziły imponującą publiczność. Filmy wyświetlane pod gwiazdami zobaczyło ponad 50 tysięcy widzów.

Udostępnij:

Zostaw komentarz