INSPIRACJE

Well being psa i opiekuna – zadbaj o siebie i swojego pupila!

Każdemu należy się odrobina wytchnienia i relaksu, a żeby wypoczywać w komfortowych warunkach, niezbędne są choćby odpowiednie meble i sprzęty. Dla wszystkich, którzy spędzają dużo czasu na wolnym powietrzu i wszędzie zabierają ze sobą swoich czworonożnych przyjaciół, tandem leżak i legowisko uratują życie w niejednej sytuacji.

Leżaki i legowiska – bo najlepiej wypoczywać z przyjaciółmi

Ciepłe letnie miesiące sprzyjają różnorodnym aktywnościom na świeżym powietrzu. Szczególnie w dużych miastach różnorodność oferty kulturalnej i rozrywkowej jest w tym czasie naprawdę imponująca. Rozpoczynając od restauracyjnych ogródków czy barów działających nad brzegami rzek, a na festiwalach filmowych i pokazach artystycznych pod chmurką skończywszy. Wszędzie tam, gdzie gromadzi się dużo ludzi i dzieje się coś ciekawego, a atmosfera wydarzenia jest niezobowiązująca, warto zabrać nie tylko swoich „ludzkich” przyjaciół, ale też tych czworonożnych, którzy tak jak my spragnieni są nowych doznań. Widok psa w restauracyjnym ogródku, na łące w parku czy też na festiwalu gastronomicznym nikogo nie dziwi. Nie trzeba ich skazywać na wielogodzinne, samotne oczekiwanie na swój powrót do domu. Jeśli pieska od najmłodszych lat życia będzie się przyzwyczajać do przebywania wśród ludzi, to wspólne wyjście na imprezę pod chmurką będzie przyjemnością tak dla nas, jak i dla nich. Dobrze jest wtedy mieć ze sobą ulubioną leżankę swojego pupila – wtedy nawet, gdy nie będzie czuł się do końca pewnie w nieznanym sobie środowisku, odrobina „domowych zapachów” pozwoli mu pokonać ten dyskomfort. Z kolei my, kiedy wybieramy się na piknik za miasto albo zlot food trucków i nie mamy pewności, czy będzie tam wystarczająco dużo miejsca, by sobie wygodnie usiąść, możemy zabrać ze sobą leżak. Na stronie Empik Foto można znaleźć modele, które będą idealne zarówno do rozstawienia na stałe w ogródku swojego domu, jak i wycieczek w bliższe i dalsze zakątki. Znajdzie się coś zarówno dla zwolenników klasycznych leżaków na drewnianej ramie, z wytrzymałą płachtą materiału rozciągniętą między dołem a górą oraz miłośników maksymalnie komfortowych rozwiązań.

Leżanki dla czworonogów, które można zabrać ze sobą wszędzie

Dla każdego psa ważne jest to, aby miały swoje miejsce w mieszkaniu, które będzie tylko dla nich i w którym będą się czuły dobrze i bezpiecznie. W takim kąciku czworonoga powinno znaleźć się dopasowane do niego rozmiarem legowisko. Jeśli będzie to dobrany model, to psiak na pewno da nam znać, że dokonaliśmy słusznego wyboru i z chęcią będzie tam polegiwał i drzemał w ciągu dnia. Na stronie Empik Foto wybór leżanek i legowisk dla naszych futrzastych przyjaciół jest bardzo duży. Bez trudu znajdziesz tam łoże idealne dla malutkiego pieska, który bardzo marznie i potrzebuje przytulnego, ciepłego miejsca do spania. Także dla pupili o mniejszych potrzebach i nieco bardziej ascetycznych upodobaniach zakupisz coś odpowiedniego. A jeśli zechcesz, możesz nadać legowisku swojego zwierzaka bardziej spersonalizowany charakter i domówić do niego np. poduszkę z wymyślonym przez siebie nadrukiem albo zdjęciem Twojego ukochanego psa.

Na stronie Empik Foto zawsze znajdziesz mnóstwo zaskakujących pomysłów na urozmaicenie codziennego życia.

Udostępnij:

Zostaw komentarz