Bez kategorii

1. urodziny dziewczynki – co kupić?

Przyjście na świat dziecka zmienia całe życie jego rodziny, i to diametralnie. Największym trzęsieniem ziemi jest pierwszy rok. Maluszek rośnie w szalonym tempie, a jego rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie przeżywają każdą chwilę. Potem, nie wiadomo, kiedy, mija pierwsze 12 miesięcy i przychodzi czas na świętowanie. Co kupić na pierwsze urodziny dziewczynki? Podpowiadamy!

Pierwsze urodziny są bardzo ważne, ponieważ… są pierwsze! Dlatego trzeba je uczcić w wyjątkowy sposób i przygotować dla małej solenizantki wyjątkowy prezent. Co sprawdzi się najlepiej? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta. Trzeba mieć na względzie, że 12-miesięczna dziewczynka to jeszcze małe dziecko. Jeśli chcesz przygotować dla niej upominek, który przypomni o tym dniu przez lata, warto wybrać podarunek sentymentalny – na przykład przygotowany z wykorzystaniem zdjęcia. Może być wykorzystany jako główny upominek, ale także w charakterze dodatku do bardziej praktycznego prezentu. Zobacz, jak wiele pomysłów na 1. urodziny dziewczynki możesz zrealizować wspólnie z Empik Foto! Daj się zainspirować.

Fotoplakat na pierwsze urodziny dziewczynki

Pierwsze miesiące życia maluszka to czas, kiedy cała uwaga jest skupiona właśnie na nim. Masz więc zapewne całe mnóstwo fotografii córeczki, wnuczki czy chrześnicy, prawda? Poświęć chwilę i wybierz kilka najbardziej wyjątkowych. Takich, które wyznaczają „kamienie milowe” pierwszych 12 miesięcy.

Co dalej? Teraz czas je zmontować w kolażu fotograficznym i przygotować plakat! Z Empik Foto to proste! Wystarczy, że wybierzesz szablon z naszej kolekcji i rzucisz się w wir projektowania! Ułóż je w kolaż, dodaj napisy, cliparty i tło – np. różowe w kropeczki, żeby całość była bardziej „dziewczyńska”. I… gotowe! Jeżeli chcesz, możesz od razu zamówić fotoplakat w ramce – gotowy do powieszenia.

Pamiętaj, że fotoplakat wcale nie musi być kolażem! Co powiesz na taki o kwadratowym kształcie, na które trafi piękny portret małej księżniczki? Ciekawą alternatywą jest również obraz na sznurku z metryczką dziecka – może zawisnąć w sypialni dziewczynki. Odpowiedni szablon, który trzeba tylko uzupełnić, czeka na Empik Foto.

Fotoksiążka – piękna historia, którą można opowiadać bez końca!

Zdjęć, które chciałoby się umieścić na kolażu fotograficznym jest zbyt wiele? To wcale nie problem!! Zamień plakat na fotoksiążkę. To wyjątkowa forma albumu ze zdjęciami, w którym poza fotkami możesz umieścić również teksty i inne elementy. Jak wykorzystać jej potencjał, szykując prezent na 1. urodziny dla dziewczynki? Możesz na przykład stworzyć:

  • „Księgę śmiesznych minek” – na kilkunastu stronicach zamknij najzabawniejsze fotografie małej dziewczynki, jakie udało się zrobić. Do tego kilka krótkich tekstów i… gotowe!
  • „Historię pierwszych 12 miesięcy” – zdjęcia w tej fotoksiążce pukładaj chronologicznie. Od tych pierwszych (może nawet jeszcze z brzuszka mamy?), przez kolejne, na których dziewczynka po raz pierwszy otworzyła oczka, usiadła, uśmiechnęła się… takich magicznych momentów było wiele, prawda?
  • „Księgę rodzinną” – z portretami dziewczynki ze wszystkimi członkami rodziny i przyjaciółmi.

Każda z nich stanie się niepowtarzalną pamiątką, do której i rodzice obdarowanej, i ona sama, będą wracać latami! Pamiętaj: na Empik Foto czekają na Ciebie gotowe szablony fotoksiążek na pierwszy roczek dziewczynki!

A może body z nadrukiem albo śliniaczek?

Szukasz ciekawego ubranka dla dziewczynki na przyjęcie na pierwszy roczek? A może po prostu chcesz zrobić zabawny upominek, który będzie przypominał o ukończeniu 12 miesięcy? Pomyśl również o „tekstylnych” gadżetach. Mogą to być:

  • body z nadrukiem – może na nie trafić samo hasło, np. „Kocham moją mamę!” albo zdjęcie,
  • śliniaczek – np. z nadrukiem „Mam rok doświadczenia w strojeniu min”.

 

To oczywiście tylko sugestie. Jeśli masz lepszy pomysł – nie wahaj się go zrealizować z Empik Foto. Nasz kreator sprawi, że praca

Udostępnij:

Zostaw komentarz