Pomysły na prezent

Co kupić wychowawcy na zakończenie roku szkolnego?

Zakończenie roku szkolnego – jeden z najdłużej oczekiwanych momentów edukacji właśnie się zbliża? Najwyższa pora, aby zastanowić się nad formą upominków dla nauczycieli, którzy w trakcie minionego roku poświęcili swój czas i energię na przekazanie niezbędnej wiedzy. Nawet jeśli do tej pory Twoje dziecko nie wyobrażało sobie podarowania swojemu nauczycielowi czegoś wyjątkowego, zakończenie roku to czas, kiedy nawet belfry przemawiają ludzkim głosem i są dla swoich uczniów znacznie bardziej łaskawi.

Sprawdź propozycje na wyjątkowy prezent dla nauczyciela z okazji zakończenia roku szkolnego lub szkoły. Nie przegap ciekawych propozycji na upamiętnienie wspólnie spędzonych chwil.

album szkolny

#1 Garść wspomnień – kronika szkolna

Garść wspomnień zamknięta w niewielkiej kronice z Waszymi wspólnymi fotografiami. Taki prezent to nie tylko wspaniała podstawa do zbioru zdjęć i przypomnienia sobie najciekawszych momentów ze szkolnego życia. To przede wszystkim wspaniała pamiątka na zakończenie roku szkolnego dla wychowawcy, z którym połączyła Was wyjątkowa więź. Jesteśmy pewni, że spędzone razem chwile mają ogromną wartość.

Teraz możecie wcielić się w rolę redaktorów, skrzętnie wybrać te informacje, które są najważniejsze i wydania jej w papierowej formie. Czasy szkolnej ławki prędzej czy później mijają, ale relacje mogą pozostać na zawsze.

kronika szkolna

#2 Obraz rocznik na zakończenie szkoły dla wychowawcy

Nauczyciel, który przeżył z Wami niejeden ciekawy dzień. Ktoś, kto sprawił, że chodzenie do szkoły było przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Przed pożegnaniem się ze szkolnymi murami, sprawcie mu wyjątkowy prezent w postaci obrazu rocznika. Własny obraz może być świetnym sposobem na okazanie wdzięczności za wspólnie spędzone lata. Stworzenie go zajmie kilka minut, a wybór ulubionych zdjęć pozwoli na przygotowanie unikalnej pamiątki dla wychowawcy od całej klasy.

Skorzystaj z dowolnych elementów, aby wybrany przez Was szablon był spersonalizowany i pasował do wystroju sali. Obraz oprawiony drewnianą ramą to kolejny sposób na trwalsze zachowanie wspomnień.

#3 Jedyne, co mam to wspomnienia – drewniany album dla nauczyciela od ulubionych wychowanków

Kiedy nadejdzie czas opuszczenia swojej ukochanej szkoły i wstąpienia w kolejny etap życia, podaruj wychowawcy coś, co przywołuje ciepłe wspomnienia z Waszą klasą nawet za kilka dobrych lat. Drewniany album dla nauczyciela to wyjątkowy sposób na upominek na zakończenie roku szkolnego. Dzięki dostępnym rozwiązaniom możesz dopasować jego wygląd, wybrać Wasze ulubione zdjęcie i podziękować Pani osobiście – dopisując kilka słów od siebie.

Zakończenie roku szkolnego to dopiero początek tego, co czeka Was w ciągu najbliższych miesięcy. W trakcie ważnych wyborów nie zapomnijcie o niezastąpionych wspomnieniach i chwilach w gronie Waszych przyjaciół ze szkolnej ławki. W trakcie wakacyjnego szaleństwa wspomnijcie czasem swojego wychowawcę, który trzyma za Was kciuki i nie może doczekać się kolejnych sukcesów swoich uczniów.

drewniany album na zdjęcia

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz