Pomysły na prezent

Jaki prezent dla wychowawcy na koniec roku wybrać?

wybieramy prezent dla wychowawcy na koniec roku

Zakończenie roku szkolnego – jeden z najdłużej oczekiwanych momentów edukacji właśnie się zbliża? Najwyższa pora, aby zastanowić się nad formą upominków dla nauczycieli, którzy w trakcie minionego roku poświęcili swój czas i energię na przekazanie niezbędnej wiedzy. Nawet jeśli do tej pory Twoje dziecko nie wyobrażało sobie podarowania swojemu nauczycielowi czegoś wyjątkowego, zakończenie roku to czas, kiedy nawet belfry przemawiają ludzkim głosem i są dla swoich uczniów znacznie bardziej łaskawi.

Sprawdź propozycje na wyjątkowy prezent dla wychowawcy na koniec roku szkolnego lub ukończenie szkoły. Nie przegap ciekawych propozycji na upamiętnienie wspólnie spędzonych chwil.

fotoksiążka jako prezent dla wychowawcy na koniec roku

#1 Garść wspomnień – kronika szkolna

Garść wspomnień zamknięta w niewielkiej kronice z Waszymi wspólnymi fotografiami. Taki prezent to nie tylko wspaniała podstawa do zbioru zdjęć i przypomnienia sobie najciekawszych momentów ze szkolnego życia. To przede wszystkim wspaniała pamiątka i świetny pomysł na prezent dla wychowawcy na koniec roku, z którym połączyła Was wyjątkowa więź. Jesteśmy pewni, że spędzone razem chwile mają ogromną wartość.

Teraz możecie wcielić się w rolę redaktorów, skrzętnie wybrać te informacje, które są najważniejsze i wydania jej w papierowej formie. Czasy szkolnej ławki prędzej czy później mijają, ale relacje mogą pozostać na zawsze.

kronika szkolna jako pamiątka i prezent dla wychowawcy na koniec roku szkolnego

#2 Obraz-rocznik jako prezent dla wychowawcy na koniec roku

Nauczyciel, który przeżył z Wami niejeden ciekawy dzień. Ktoś, kto sprawił, że chodzenie do szkoły było przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Przed pożegnaniem się ze szkolnymi murami, sprawcie mu wyjątkowy prezent w postaci obrazu rocznika. Własny obraz może być świetnym sposobem na okazanie wdzięczności za wspólnie spędzone lata. Stworzenie go zajmie kilka minut, a wybór ulubionych zdjęć pozwoli na przygotowanie unikalnego prezentu dla wychowawcy na koniec roku od całej klasy.

Skorzystaj z dowolnych elementów, aby wybrany przez Was szablon był spersonalizowany i pasował do wystroju sali. Obraz oprawiony drewnianą ramą to kolejny sposób na trwalsze zachowanie wspomnień.

upominek dla wychowawcy na koniec roku

#3 Jedyne, co mam to wspomnienia – drewniany album dla wychowawcy na koniec roku szkolnego

Kiedy nadejdzie czas opuszczenia swojej ukochanej szkoły i wstąpienia w kolejny etap życia, podaruj wychowawcy coś, co przywołuje ciepłe wspomnienia z Waszą klasą nawet za kilka dobrych lat. Drewniany album dla nauczyciela to wyjątkowy sposób na upominek na zakończenie roku szkolnego. Dzięki dostępnym rozwiązaniom możesz dopasować jego wygląd, wybrać Wasze ulubione zdjęcie i podziękować wychowawcy osobiście – dopisując kilka słów od siebie.

Zakończenie roku szkolnego to dopiero początek tego, co czeka Was w ciągu najbliższych miesięcy. W trakcie ważnych wyborów nie zapomnijcie o niezastąpionych wspomnieniach i chwilach w gronie Waszych przyjaciół ze szkolnej ławki. W trakcie wakacyjnego szaleństwa wspomnijcie czasem swojego wychowawcę, który trzyma za Was kciuki i nie może doczekać się kolejnych sukcesów swoich uczniów.

drewniany album na zdjęcia jako prezent dla wychowawcy na koniec roku

 

Udostępnij: