Pomysł na prezentPomysły na prezent

Fotoksiążka – idealny prezent na gwiazdkę dla bliskich!

fotoksiążka święta

Fotoksiążka to album w nowoczesnym, oryginalnym wydaniu. Pozwala na zebranie najpiękniejszych wspomnień w jednym, bezpiecznym miejscu. A kiedy, jak nie w Boże Narodzenie, najbardziej cenimy sobie bliskość i obecność ludzi w naszym życiu?

Fotoksiążka – dlaczego warto się na nią zdecydować?

W obecnych czasach fotografujemy wszystko i wszędzie. Trudno wyobrazić sobie spotkanie rodzinne bez uwiecznienia jego członków na fotografii. Ślub bez sesji zdjęciowej, wyjazd w tropiki bez pochwalenia się zdjęciem na mediach społecznościowych ‒ to tylko najbardziej oczywiste przykłady. Prawdą jest, że dużą część naszego życia przeżywamy, patrząc na nie przez pryzmat aparatu, tworząc wspomnienia i obrazy. Magazynujemy je potem w postaci elektronicznej, na telefonach, laptopach czy nośnikach pamięci, aby w każdej chwili móc do nich powrócić. Pamięć urządzeń bywa jednak zawodna. Dlatego warto najpiękniejsze zdjęcia wywołać w postaci papierowej, gotowej fotoksiążki, którą będziemy mogli dotknąć, otworzyć, postawić na półce. Obcowanie ze zdjęciami jest wówczas zupełnie inne.

Zalety fotoksiążki – czy już je znasz?

Zalet fotoksiążki można wymieniać bez liku. Jest to produkt Twojej twórczej i kreatywnej pracy. Możesz podejść do jej tworzenia, jak do projektowania pamiętnika swojego lub czyjegoś życia. Masz ogromne możliwości personalizacji, doboru tła, tematu i motywu głównego, który towarzyszyć będzie zdjęciom na wszystkich stronach. Możesz rozmieszczać dowolnie zdjęcia, obrabiać je, przycinać, zmniejszać lub powiększać, tworzyć różnorodne konfiguracje i kolaże. Jest to dużo więcej, niż oferuje Ci tradycyjny, gotowy album na zdjęcia z miejscem dokładnie wyznaczonym na fotografie, wywołane w określonym rozmiarze.

Fotoksiążka jako prezent świąteczny

Właśnie dzięki dużym możliwościom spersonalizowania, fotoksiążka jest idealnym prezentem pod choinkę dla bliskiej nam osoby. Możesz w niej zawrzeć wszystkie nasze wspomnienia, te bardziej i mniej wyblakłe, te dawniejsze i nowsze. Twoje uczucia zawarte na kartach dzieła nie pozwolą obdarowanej osobie zapomnieć o Tobie i o wspólnie spędzonych chwilach. Podczas gdy pamięć będzie stopniowo zamazywać kolejne obrazy, pozostaną one widoczne na kartach fotoksiążki, będzie więc można wracać do nich bez końca. Prezent taki jest bardzo osobisty i wyraża wiele. A żeby starczyła na długie lata i stanowiła wyjątkowo opakowany prezent, zamów ją w pakiecie z dedykowanym pudełkiem.

Fotoksiążka na Gwiazdkę – komu możesz ją podarować?

Fotoksiążka jest idealnym prezentem bożonarodzeniowym. Zawiera w sobie ducha tych rodzinnych świąt, odmraża ludzkie serca i niesie nadzieję na spędzenie podobnych, radosnych, wspólnych chwil w nowym roku. Jest to jednak prezent bardzo personalny, dlatego nie podarujemy go osobie, której nie znamy wystarczająco dobrze i wobec której nie żywimy ciepłych uczuć. Dla kogo jest więc fotoksiążka? Przede wszystkim dla tych, z którymi spędzamy dużo czasu i którzy ogrywają ważną rolę w naszym życiu. Dla mamy, taty, rodzeństwa, dziadków i bliższych członków rodziny będzie to piękny prezent, świadczący o naszej miłości. Wyrazimy też nasze uczucia, podarowując ją naszej drugiej połówce, przyjaciółce, przyjacielowi.

prezent-fotoksiazka

Jak stworzyć fotoksiążkę?

Aby zamówić fotoksiążkę na naszej stronie, nie potrzeba żadnych zaawansowanych umiejętności czy wiedzy o tworzeniu grafik, itp. Może ją zaprojektować każdy. Wybierz jeden z przygotowanych przez nas szablonów lub stwórz fotoksiążkę całkowicie według własnego pomysłu. Wybierz format, rodzaj papieru i okładkę. Przejdź do kreatora, w którym wgrasz zdjęcia, wybierzesz ich ułożenie, kolor i wzór tła, dodasz ozdobne grafiki i ramki lub skorzystasz z gotowych kompozycji. Dodaj opisy do zdjęć, daty ich wykonania, imiona uwiecznionych na nich osób. W ten sposób zaprojektujesz każdą stronę fotoksiążki. Jeśli chcesz, aby była grubsza, dodawaj kolejne strony.  Stworzenie pamiątkowej księgi zajmie Ci od kilkudziesięciu minut do godziny. Wywołanie jej u nas to natomiast 4 dni robocze. Jeśli do Gwiazdki nie zostało dużo czasu, nie zwlekaj i spróbuj stworzyć ten oryginalny prezent już dziś!

Szukasz prezentów świątecznych dla bliskich? Zajrzyj do nas, by poznać inne propozycje podarunków pod choinkę!

Skorzystaj z najszybszej formy dostawy – DOSTAWY PRIORYTETOWEJ (dotyczy tylko Fotoksiążki Standard, okładka błyszcząca, 20×30, 28 stron)

Udostępnij:

Zostaw komentarz