Pomysł na prezentPomysły na prezent

Fotoksiążka – idealny prezent na święta dla bliskich!

fotoksiążka święta

Fotoksiążka to album w nowoczesnym, oryginalnym wydaniu. Pozwala na zebranie najpiękniejszych wspomnień w jednym, bezpiecznym miejscu. A kiedy, jak nie w Boże Narodzenie, najbardziej cenimy sobie bliskość i obecność ludzi w naszym życiu? Spraw idealny prezent na święta dla bliskich!

Fotoksiążka – dlaczego warto się na nią zdecydować?

W obecnych czasach fotografujemy wszystko i wszędzie. Trudno wyobrazić sobie spotkanie rodzinne bez uwiecznienia jego członków na fotografii. Ślub bez sesji zdjęciowej, wyjazd w tropiki bez pochwalenia się zdjęciem na mediach społecznościowych. To tylko najbardziej oczywiste przykłady. Prawdą jest, że dużą część naszego życia przeżywamy, patrząc na nie przez pryzmat aparatu, tworząc wspomnienia i obrazy. Magazynujemy je potem w postaci elektronicznej, na telefonach, laptopach czy nośnikach pamięci, aby w każdej chwili móc do nich powrócić. Pamięć urządzeń bywa jednak zawodna. Dlatego warto najpiękniejsze zdjęcia wywołać w postaci papierowej, gotowej fotoksiążki, którą będziemy mogli dotknąć, otworzyć, postawić na półce. Obcowanie ze zdjęciami jest wówczas zupełnie inne. Wykonaj taki spersonalizowany prezent na święta dla bliskich!

prezent na święta dla bliskich

Fotoksiążka może być jednym z prezentów świątecznych, obok kubków, plakatów czy breloczków stworzonej specjalnie na święta przez nas kolekcji – Kolekcja Pana Ciastka

Zalety fotoksiążki – czy już je znasz?

Zalet fotoksiążki można wymieniać bez liku. Jest to produkt Twojej twórczej i kreatywnej pracy. Możesz podejść do jej tworzenia, jak do projektowania pamiętnika swojego lub czyjegoś życia. Masz ogromne możliwości personalizacji, doboru tła, tematu i motywu głównego, który towarzyszyć będzie zdjęciom na wszystkich stronach. Możesz rozmieszczać dowolnie zdjęcia, obrabiać je, przycinać, zmniejszać lub powiększać, tworzyć różnorodne konfiguracje i kolaże. Jest to dużo więcej, niż oferuje Ci tradycyjny, gotowy album na zdjęcia z miejscem dokładnie wyznaczonym na fotografie, wywołane w określonym rozmiarze.

Fotoksiążka jako prezent świąteczny

Właśnie dzięki dużym możliwościom spersonalizowania, fotoksiążka jest idealnym prezentem pod choinkę dla bliskiej nam osoby. Możesz w niej zawrzeć wszystkie wasze wspomnienia, te bardziej i mniej wyblakłe, te dawniejsze i nowsze. Twoje uczucia zawarte na kartach dzieła nie pozwolą obdarowanej osobie zapomnieć o Tobie i o wspólnie spędzonych chwilach. Podczas gdy pamięć będzie stopniowo zamazywać kolejne obrazy, pozostaną one widoczne na kartach fotoksiążki, będzie więc można wracać do nich bez końca. Prezent taki jest bardzo osobisty i wyraża wiele. A żeby starczyła na długie lata i stanowiła wyjątkowo opakowany prezent, zamów ją w pakiecie z dedykowanym pudełkiem.

prezent na święta dla bliskich

Fotoksiążka na święta – komu możesz ją podarować?

Fotoksiążka jest idealnym prezentem bożonarodzeniowym. Zawiera w sobie ducha tych rodzinnych świąt, odmraża ludzkie serca i niesie nadzieję na spędzenie podobnych, radosnych, wspólnych chwil w nowym roku. Jest to jednak prezent bardzo personalny, dlatego nie podarujemy go osobie, której nie znamy wystarczająco dobrze i wobec której nie żywimy ciepłych uczuć. Dla kogo jest więc fotoksiążka? Przede wszystkim dla tych, z którymi spędzamy dużo czasu i którzy ogrywają ważną rolę w naszym życiu. Dla mamy, taty, rodzeństwa, dziadków i bliższych członków rodziny będzie to piękny prezent, świadczący o naszej miłości. Wyrazimy też nasze uczucia, podarowując ją naszej drugiej połówce, przyjaciółce, przyjacielowi.

Jak stworzyć fotoksiążkę?

Aby zamówić fotoksiążkę na naszej stronie, nie potrzeba żadnych zaawansowanych umiejętności czy wiedzy o tworzeniu grafik, itp. Może ją zaprojektować każdy. Wybierz jeden z przygotowanych przez nas szablonów lub stwórz fotoksiążkę całkowicie według własnego pomysłu. Wybierz format, rodzaj papieru i okładkę. Przejdź do kreatora, w którym wgrasz zdjęcia, wybierzesz ich ułożenie, kolor i wzór tła, dodasz ozdobne grafiki i ramki lub skorzystasz z gotowych kompozycji. Dodaj opisy do zdjęć, daty ich wykonania, imiona uwiecznionych na nich osób. W ten sposób zaprojektujesz każdą stronę fotoksiążki. Jeśli chcesz, aby była grubsza, dodawaj kolejne strony.  Stworzenie pamiątkowej księgi zajmie Ci od kilkudziesięciu minut do godziny. Jeśli do świąt nie zostało dużo czasu, nie zwlekaj i spróbuj stworzyć ten oryginalny prezent już dziś!

prezent na święta dla bliskich

Idealnym prezentem dla dziadków na święta może być fotoksiążka z pierwszych świąt ich wnuczęcia!

Nadal szukasz prezentów na święta dla bliskich? Zajrzyj do nas, by poznać inne propozycje podarunków pod choinkę!

Udostępnij: