INSPIRACJE

Kartki świąteczne ze zdjęciem – dlaczego warto?

kartki świąteczne ze zdjęciem

Święta to taki wyjątkowy czas, w którym otwierają się serca i chce się spędzać dużo czasu w gronie najbliższych. To również czas, kiedy tym spośród bliskich nam osób, z którymi nie możemy być przy świątecznym stole, chcemy przekazać, że myślimy o nich i życzymy im jak najlepiej. Chyba nie wymyślono jeszcze do tej pory na to lepszego sposobu, niż wysyłanie świątecznych kartek. A jak sprawić, by były jeszcze bardziej wyjątkowe? Dodać do nich swoje zdjęcie! Wypróbuj Kartki świąteczne ze zdjęciem!

Kartki świąteczne ze zdjęciem – podaruj bliskim coś wyjątkowego!

Masz rodzinę, z którą widujesz się rzadko, bo dzieli Was wiele kilometrów. Jednak więź między Wami jest silna i często ze sobą rozmawiacie? Pomyśl więc, jak wielka radość sprawisz im, jeśli wyślesz im na święta kartkę, na której zobaczą Twoje zdjęcie! Możliwości, jeśli chodzi o projektowanie takich kartek, jest mnóstwo! Według nas świetnym pomysłem jest na przykład dodanie do szablonu zdjęcia z czasów, gdy Ty i Twoi bliscy byliście dziećmi i spędzaliście Boże Narodzenie. Taka fotografia ma nie tylko wartość sentymentalną, ale też może przypominać, jak ważne jest, by wyjątkowy czas dzielić z bliskimi. I choć teraz nie możecie być razem fizycznie, to myślicie o sobie i życzycie sobie wzajemnie jak najlepiej.

kartki świąteczne ze zdjęciem

Chcesz uszczęśliwić dziadków? Wyślij do nich kartki świąteczne ze zdjęciem wnucząt!

Kto ma dziadków ten wie, że ich miłość do wnucząt jest jednym z najbardziej szczerych uczuć, jakie się spotyka. Cenią sobie oni każdą chwilę spędzoną z maluchami. Oddaliby wszystko za ich szczęście, zdrowie i dobrobyt. Jeśli z jakichś powodów nie możecie spędzić razem Świąt Bożego Narodzenia, wyślijcie do nich kartkę świąteczną i umieśćcie na niej fotografie maluchów. Najpiękniej będą prezentować się te zdjęcia, na których jesteście razem pod choinką albo w innej świąteczno-zimowej scenerii.

kartki świąteczne ze zdjęciem

Jesteśmy przekonani, że takie prezenty dziadkowie będą eksponować na honorowym miejscu w swoim domu. Aby stworzyć wyjątkową kartkę świąteczną, wystarczy wybrać jeden spośród dostępnych u nas wzorów. W edytorze wprowadź wybrane przez siebie zdjęcie. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć od podstaw swój własny, autorski projekt. Zrealizuj go w Empik Foto, a zyskasz pewność, że kartki będą wydrukowane na papierze bardzo wysokiej jakości i dopieszczone w każdym szczególe.

Nie czekaj do ostatniej chwili! Zaprojektuj i wyślij bliskim kartki świąteczne ze zdjęciem, by otrzymali je na czas!

Nierzadko jest tak, że z zakupem prezentów świątecznych dla bliskich i przyjaciół zwlekamy do ostatniej chwili. Możesz wygodnie, w ciepłym domu złożyć zamówienie online na wyjątkowy podarunek, jakim są kartki świąteczne ze zdjęciem. W naszej ofercie oprócz takich okolicznościowych drobiazgów znajdziesz także mnóstwo inspiracji i pomysłów na prezenty. Pamiętaj, że w okresie przedświątecznym czas realizacji zamówień zazwyczaj jest nieco dłuższy. Zarezerwuj go sobie odpowiednio więcej, by zdążyć zaprojektować i zamówić swoje kartki. Wyślij je do bliskich, by sprawić im wyjątkowe święta!

Udostępnij: