Pomysł na prezentPomysły na prezent

Kartki urodzinowe – sposób na niebanalny podarunek

Nieodłączną niemal częścią każdego prezentu urodzinowego jest kartka z życzeniami. Choć przekazane ustnie życzenia są równie szczere, warto wyrazić je także na papierze. Dzięki temu nie zostaną zapomniane i sprawią dużo przyjemności solenizantowi. Jakie kartki ofiarować i czy warto postawić na spersonalizowane kartki ze zdjęciem?

Kartki urodzinowe – gotowe czy ze zdjęciem?

Wzorów kartek urodzinowych jest mnóstwo – od zabawnych, po sentymentalne i pełne aforyzmów i cytatów. Jeśli znajdziemy taką, która naszym zdaniem będzie idealnie pasować do solenizanta/solenizantki, z pewnością warto ją kupić. Takie poszukiwania mogą jednak zająć sporo czasu, a wiele z zamieszczanych w nich gotowych życzeń i cytatów jest prostych i oklepanych. Gwarancją ofiarowania kartki, która trafi w gust świętującego urodziny przyjaciela lub innej bliskiej nam osoby, jest zaprojektowanie jej samemu. W takim projekcie uwzględnimy zainteresowania obdarowanego, wybierzemy ulubioną przez niego kolorystykę i wyrazimy życzenia, które będą płynęły prosto z serca. Aby realizacja była jeszcze bardziej wyjątkowa i wyrażała nasze uczucia do danej osoby, warto przygotować fotokartkę. Taka pamiątka urodzinowa ze zdjęciem solenizanta/solenizantki lub z naszym wspólnym zdjęciem będzie zawierała w sobie duży ładunek emocjonalny.

Kartki urodzinowe – nasze propozycje

Na naszej stronie znajdziesz szablony, które pozwolą Ci stworzyć wyjątkową kartkę urodzinową. Możesz je dowolnie spersonalizować, stanowią jednak inspirację, dzięki której wybierzesz projekt najlepiej pasujący do danej osoby. Jeśli jednak wolisz wykonać wszystko sam, skorzystaj z pustego szablonu, który umożliwi Ci stworzenie w 100% oryginalnego i wyjątkowego projektu. Jeśli jednak poszukujesz inspiracji, wśród naszych szablonów znajdziesz m.in.: kartki ze zdjęciem ozdobionym grafiką, z okazji okrągłych urodzin lub osiemnastki, dla osób o konkretnym hobby. Na dodatek wyjątkowe kartki przygotowane z myślą o tacie, mamie lub przyjacielu. Z dostępnych typów (składany i pojedynczy) warto wybrać wersję składaną – to możliwość zyskania dodatkowego miejsca na umieszczenie więcej niż jednego zdjęcia. Nie musisz więc wybierać tylko jednego z ulubionych wspomnień.

Kartki urodzinowe ze zdjęciem – dla kogo?

Kartki urodzinowe ze zdjęciem to prezent, z którego z pewnością ucieszą się nasi bliscy. Każda ze wspólnych fotografii wywołuje wiele emocji i wspomnień. Umieszczenie na kartce zdjęć przypominających wspólnie spędzone, piękne chwile, umocni nasze więzi i sprawi, że obdarowany solenizant będzie je wspominał za każdym razem. Kartka urodzinowa ze zdjęciem będzie więc najlepszym pomysłem na przesłanie życzeń bliskiej nam osobie, z którą łączą nas bliskie relacje. Można ją podarować rodzicom, dziadkom, rodzeństwu, przyjaciołom, a nawet bliskim znajomym z pracy. Stworzenie własnego projektu kartki jest najlepszą gwarancją tego, że nasze życzenia zostaną odebrane jako szczere i osobiste.

Jak stworzyć kartkę ze zdjęciem?

Korzystając z kreatora na naszej stronie, możesz w prosty i przyjazny sposób stworzyć spersonalizowaną kartkę urodzinową. Wybierasz jeden ze wspomnianych szablonów i odpowiednie parametry: orientację, wymiary oraz typ (pojedyncza lub składana). W kreatorze możesz zmienić ułożenie elementów, dodać zdjęcia i własne życzenia. Możesz także wybierać spośród dostępnych grafik i ramek, dodając dodatkowe ozdoby. Zamówioną kartkę otrzymasz już po paru dniach!

Udostępnij: