DIY

Jak zachować świąteczne wspomnienia na zawsze? Rodzinna fotoksiążka

Z całą pewnością podczas Świąt udało Ci się zrobić wiele pełnych ciepła i rodzinnej atmosfery zdjęć. Jeszcze odczuwasz tę aurę, a spoglądając do albumu smartfona lub na wyświetlacz aparatu uśmiechasz się w duchu. Może warto więc zachować te wspomnienia na zawsze? Podpowiadamy Ci, jak wykonać dla nich odpowiednią oprawę!

Święta Wielkanocne to cudowny czas. Zebrani przy jednym stole, wokół którego zasiedli najbliżsi, mamy w końcu chwilę, by cieszyć się swoją obecnością. Niespiesznie radować się z tym, co proste, a jednocześnie tak ważne. Czas, w którym codzienne problemy, obowiązki i kłopoty znikają gdzieś na drugim planie, a my możemy po prostu być razem. Takie momenty warto celebrować, ale warto zatrzymać je także na dłużej. Dziś jeszcze z pewnością odczuwasz tę rodzinną atmosferę, która wczoraj panowała przy Waszym stole, ale jutro wszyscy znów wpadniemy w wir pracy i wrócimy do zwykłej codzienności. I być może za miesiąc, a być może dopiero jesienią przypomnimy sobie beztroską radość maluchów, opowieści rodzeństwa i szczery uśmiech dziadków. Warto zachować to wszystko, prawda?

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To tak naprawdę historia złożona z Twoich wspomnień, do których najchętniej powracasz. To nie tylko kilka niespójnych kadrów, ale opowieść z Twoich emocji, które towarzyszyły Ci wtedy, gdy każdą chwilę udało dzielić się z najbliższymi. Świetny sposób, by najważniejsze momenty zachować na zawsze, wracać do nich, gdy tylko masz na to ochotę, a za rok… Za rok przy tym samym stole pokazać ją swoim najbliższym!

Fotoksiążka to historia z Twoich wspomnień i emocji, które chcesz zachować na zawsze.

Jak przygotować rodzinną fotoksiążkę?

Przygotowanie fotoksiążki jest niesamowicie łatwe. Z całą pewnością podczas Świąt udało Ci się zrobić mnóstwo rodzinnych zdjęć. Wystarczy, że dodasz je do albumu na swoim koncie w naszym serwisie, wybierzesz odpowiedni szablon, których listę znajdziesz TUTAJ, format, papier oraz ilość stron i… prawie gotowe! Możesz zdecydować się na automatyczne uzupełnienie Twojego projektu, a wtedy jego stworzenie nie zajmie Ci więcej niż 3 minuty. Możesz także stworzyć swój własny projekt od podstaw wybierając dowolne tła, napisy i obrazki.

Jak wybrać zdjęcia do fotoksiążki?

Przeglądasz album w swoim smartfonie lub zdjęcia na wyświetlaczu aparatu i nie możesz się zdecydować, które powinny trafić do Twojej książki? Wybierz te, która najbardziej kojarzą Ci się z rodzinną atmosferą panującą przy świątecznym stole i te, do których masz największy sentyment.

Portrety i zdjęcia pozowane – z całą pewnością udało Ci się zrobić wiele takich zdjęć, a Twoi najbliżsi chętnie uśmiechali się w kierunku Twojego aparatu. Do takich zdjęć z ogromną chęcią powrócisz za jakiś czas!

Zdjęcia lifestyle’owe – to te zdjęcia, które udało Ci się zrobić zupełnym przypadkiem. Kadry, na których nikt nie pozuje, ale najlepiej oddają atmosferę rodzinnych chwil. To te zdjęcia, na których babcia szczerze śmieje się z żartu Twojej siostry, maluchy beztrosko biegają w ogrodzie lub wspólnie spacerujecie po parkowej alejce skąpanej w wiosennym słońcu.

Zdjęcia detali – wykorzystaj także zdjęcia najróżniejszych obiektów, które udało Ci się złapać w kadrze: buciki śpiącego malucha, wielkanocne dekoracje, świąteczne słodycze itd. Takie zdjęcia doskonale będą prezentować się tuż obok rodzinnych fotografii i jeszcze bardziej oddadzą atmosferę wspólnie spędzonych chwil.

Szablony fotoksiążki

Wszystkie szablony w naszym serwisie znajdziesz TUTAJ, a poniżej proponujemy Ci kilka najciekawszych wzorów rodzinnych:

Nasza Wielkanoc

 

Nasz mały króliczek

 

Album małego rozrabiaki

 

Pluszowe wspomnienia

 

Portret rodzinny

 

Rodzinne spotkania

 

Wspólne chwile

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz