DIY

Jak zachować świąteczne wspomnienia w fotoksiążce?

Z całą pewnością podczas Świąt udało Ci się zrobić wiele pełnych ciepła i rodzinnej atmosfery zdjęć. Jeszcze odczuwasz tę aurę, a spoglądając do albumu smartfona lub na wyświetlacz aparatu uśmiechasz się w duchu. Może warto więc zachować te wspomnienia na zawsze? Podpowiadamy Ci, jak wykonać dla nich odpowiednią oprawę. Wypróbuj fotoksiążkę!

Święta Wielkanocne to cudowny czas. Zebrani przy jednym stole, wokół którego zasiedli najbliżsi, mamy w końcu chwilę, by cieszyć się swoją obecnością. Niespiesznie radować się z tym, co proste, a jednocześnie tak ważne. Czas, w którym codzienne problemy, obowiązki i kłopoty znikają gdzieś na drugim planie, a my możemy po prostu być razem. Takie momenty warto celebrować, ale warto zatrzymać je także na dłużej. Dziś jeszcze z pewnością odczuwasz tę rodzinną atmosferę, która wczoraj panowała przy Waszym stole. Jutro wszyscy znów wpadniemy w wir pracy i wrócimy do zwykłej codzienności. Być może za miesiąc, a być może dopiero jesienią przypomnimy sobie beztroską radość maluchów. Do tego opowieści rodzeństwa i szczery uśmiech dziadków. Warto zachować to wszystko, prawda?

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To tak naprawdę historia złożona z Twoich wspomnień, do których najchętniej powracasz. To nie tylko kilka niespójnych kadrów, ale opowieść z Twoich emocji, które towarzyszyły Ci wtedy, gdy każdą chwilę udało dzielić się z najbliższymi. Świetny sposób, by najważniejsze momenty zachować na zawsze, wracać do nich, gdy tylko masz na to ochotę, a za rok… Za rok przy tym samym stole pokazać ją swoim najbliższym!

fotoksiążka-oglądanie

Jak przygotować rodzinną fotoksiążkę?

Przygotowanie fotoksiążki jest niesamowicie łatwe. Z całą pewnością podczas Świąt udało Ci się zrobić mnóstwo rodzinnych zdjęć. Wystarczy, że dodasz je do albumu na swoim koncie w naszym serwisie, wybierzesz odpowiedni szablon, których listę znajdziesz w tym miejscu, format, papier oraz ilość stron i… prawie gotowe! Możesz zdecydować się na automatyczne uzupełnienie Twojego projektu, a wtedy jego stworzenie nie zajmie Ci więcej niż 3 minuty. Możesz także stworzyć swój własny projekt od podstaw, wybierając dowolne tła, napisy i obrazki.

Jak wybrać zdjęcia do fotoksiążki?

Przeglądasz album w swoim smartfonie lub zdjęcia na wyświetlaczu aparatu i nie możesz się zdecydować, które powinny trafić do Twojej książki? Wybierz te, która najbardziej kojarzą Ci się z rodzinną atmosferą panującą przy świątecznym stole. Dodaj także te, do których masz największy sentyment.

  • Portrety i zdjęcia pozowane – z całą pewnością udało Ci się zrobić wiele takich zdjęć. Twoi najbliżsi chętnie uśmiechali się w kierunku Twojego aparatu. Do takich zdjęć z ogromną chęcią powrócisz za jakiś czas!
  • Zdjęcia lifestyle’owe – to te zdjęcia, które udało Ci się zrobić zupełnym przypadkiem. Kadry, na których nikt nie pozuje, ale najlepiej oddają atmosferę rodzinnych chwil. To te zdjęcia, na których babcia szczerze śmieje się z żartu Twojej siostry, maluchy beztrosko biegają w ogrodzie lub wspólnie spacerujecie po parkowej alejce skąpanej w wiosennym słońcu.
  • Zdjęcia detali – wykorzystaj także zdjęcia najróżniejszych obiektów, które udało Ci się złapać w kadrze. To buciki śpiącego malucha, wielkanocne dekoracje, świąteczne słodycze itd. Takie zdjęcia doskonale będą prezentować się tuż obok rodzinnych fotografii i jeszcze bardziej oddadzą atmosferę wspólnie spędzonych chwil.

fotoksiążka-oglądanie 1

Fotoksiążka rodzinna – dlaczego warto ją stworzyć?

W przeciwieństwie do tradycyjnych albumów, które mogą się zniszczyć lub ulec zmianom w trakcie lat, fotoksiążki są wyjątkowo solidne i odporne na uszkodzenia. Możemy być pewni, że nasze piękne wspomnienia z Wielkanocy zostaną zachowane na długie lata i przekazane kolejnym pokoleniom. Fotoksiążki są również doskonałym prezentem dla naszych bliskich. Podarowanie im takiego unikalnego albumu, w którym znajdują się piękne fotografie z naszych świątecznych spotkań, to nie tylko gest miłości i troski. To także szansa na przeżycie tych chwil ponownie razem. Przeglądanie fotoksiążki rodzinnej może przynieść wiele radości i wzruszeń, a także umocnić więzi rodzinne.

Udostępnij: